Trwa ładowanie...

''Pain and Gain'': Detektyw Monk porwany przez Marka Wahlberga

Share
''Pain and Gain'': Detektyw Monk porwany przez Marka Wahlberga
d2wh91d

<a href="http://film.wp.pl/tony-shalhoub-6032107308659329c">Tony Shalhoub</a> dołączył do obsady nowego filmu <a href="http://film.wp.pl/michael-bay-6032118731883649c">Michaela Baya</a>, "Pain and Gain". Reżyser zatrudnił też supermodelkę Bar Paly.

Po pracy nad trzema wysokobudżetowymi obrazami z serii "Transformers" Bay postanowił wrócić do bardziej kameralnego, niszowego kina. "Pain and Gain", nawiązujący klimatem do "Pulp Fiction" i "Fargo", opowie o kryminalnym półświatku Florydy. Bohaterami będą dwaj kulturyści (Mark Wahlberg i Dwayne Johnson) wplątani w porwanie i wymuszenie. Udział w projekcie potwierdzili także Ed Harris i Rob Corddry.

Tony Shalhoub zagra Marca Schillera, ofiarę niefortunnego porwania. Paly natomiast wcieli się w postać Sabiny Petrescu, nielegalnej imigrantki i byłej królowej piękności, która pragnie zostać nową Marilyn Monroe.

Autorami scenariusza są Christopher Markus i Stephen McFeely ("Captain America: Pierwsze starcie").

Tony Shalhoub znany jest przede wszystkim z serialu "Detektyw Monk". Bar Paly ma na koncie kilka niewielkich ról w serialach oraz występ w horrorze "Ruiny".

d2wh91d

Podziel się opinią

Share
d2wh91d
d2wh91d