Trwa ładowanie...

''Panaceum'': Rooney Mara - dziewczyna z tajemnicą [foto]

Share
''Panaceum'': Rooney Mara - dziewczyna z tajemnicą [foto]
Źródło: Monolith Films
d14j0hp

Kolejne oblicze dziewczyny z tatuażem - *Rooney Mara niczym jak Natalie Portman w "Czarnym Łabędziu".*

Krucha i delikatna Emily (Rooney Mara) wiedzie szczęśliwe życie u boku bogatego biznesmena z Wall Street. Martin (Channing Tatum) urzekł ją swoją osobowością, potem zaopiekował, a na końcu zostawił.

Jej życie zawala się kiedy mąż trafia do więzienia. Nagle z pięknego domu nad wodą musi przeprowadzić się do ciasnego mieszkania, zupełnie nie przystającym, do tego do czego została przyzwyczajona. Może liczyć tylko na siebie. Kolejnym przełomem w życiu Emily jest powrót męża z więzienia, który dziewczyna przypłaca wizytami u psychiatry. "Walczy z lękami i depresją. Nie potrafi sobie poradzić ze zmianami" - wyjaśnia Mara.

Jednak nic nie jest takie jak wydaje się na pozór. Enigmatyczna Emily pod fasadą subtelności i delikatności kryje swoje prawdziwe nieprzeniknione oblicze. Choroba i terapia stają się jedynie pretekstem do prowadzenia bardzo niebezpiecznej gry tajemnic i namiętności, opartej na pożądaniu i manipulacji.

d14j0hp

Mara uznała zarówno rolę, jak i fabułę za porywające. "Musiałam przeczytać scenariusz kilka razy, ponieważ skonstruowany jest tak , że nic nie jest tym czym wydaje się być i dopiero później człowiek zaczyna zdawać sobie sprawę, że coś mu nie gra" - nie kryje swoich zachwytów aktorka. "Takich thillerów się już nie robi, to hołd dla klasyki kina. A Emily jest tak cudownie złożoną postacią. Nie dostaję zbyt wielu takich propozycji ról. Przeważnie każą mi grać dziewczynę lub żonę, drugi plan mężczyzny" - kontynuuje.

PANACEUM (Side Effects)
PREMIERA: 19 KWIETNIA 2013 javascript:void(0);

d14j0hp

Podziel się opinią

Share
d14j0hp
d14j0hp