Trwa ładowanie...
d3mwfag

Paris Jackson zagrała Jezusa. Chrześcijanie nawołują do bojkotu

Kontrowersyjna córka Michaela Jacksona zagrała w niezależnym filmie "Habit", który chrześcijańskie środowiska w USA nazywają "bluźnierczym" i "chrześcijańskofobicznym śmieciem". Obawa przed dystrybucją filmu wywołała ogromne poruszenie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Paris Jackson zajmuje się filmem, muzyką, modelingiem
Paris Jackson zajmuje się filmem, muzyką, modelingiem (ONS.pl)
d3mwfag

Jak pisaliśmy dwa tygodnie temu, organizacja Movieguide robi wszystko, aby zapobiec premierze filmu. Stowarzyszenie oceniające filmy pod kątem wartości chrześcijańskich i przyznające co roku nagrody Movieguide ("chrześcijańskie Oscary") uważa, że "Habit" hańbi Chrystusa. Największe oburzenie wywołuje informacja, że grany przez Paris Jackson Jezus to lesbijka i ma pikantne łóżkowe sceny z inną kobietą.

Obejrzyj: Daniel Martyniuk bohaterem afer. Rodzina ma już zszargane nerwy

Organizacja twierdzi, że "Habit" "zdewastuje i zdemoralizuje umysły" dzieci i młodzieży z chrześcijańskich rodzin. Pod petycją zorganizowaną przez Movieguide, mającą zablokować dystrybucję filmu, znajduje się ponad 280 tys. podpisów. Ale nie tylko chrześcijanie z filmowej organizacji walczą z rzekomym bluźnierstwem.

d3mwfag

W serwisie change.org pojawiła się druga zbiórka podpisów, którą organizatorka chce skierować do wytwórni Warner Bros. i Lionsgate. Film "Habit" nazwała "chrześcijańskofobicznym śmieciem, które są obecnie rozpowszechniane, ale jakoś akceptowane i wychwalane przez społeczeństwo". Pod tą petycją widnieje już ponad 266 tys. wirtualnych podpisów i ta liczba stale rośnie.

  kadr z filmu "Habit"/ONS.pl

Przypomnijmy, że Paris Jackson to córka Michaela Jacksona i Debbie Rowe. Po śmierci ojca 11-letnia Paris zamieszkała z rodziną Jacksonów i była wychowywana przez babcię. W najnowszym serialu dokumentalnym córka króla popu opowiadała, że od najmłodszych lat borykała się ze swoją seksualnością. Nie jest też tajemnicą, że w wieku 15 lat była narkomanką, podejmowała próby samobójcze i walczyła z depresją.

d3mwfag

Podziel się opinią

Share

d3mwfag

d3mwfag