Trwa ładowanie...
jim carrey
05-04-2013 11:33

''Park jurajski 3D'':Jim Carrey był bliski spotkania z dinozaurami

''Park jurajski 3D'':Jim Carrey był bliski spotkania z dinozaurami
d3aaxac
d3aaxac

*Jim Carrey miał wystąpić w "Parku jurajskim" - jako matematyk doktor Ian Malcolm. Rolę ostatecznie otrzymał Jeff Goldblum.*

Decyzję podjęła Janet Hirshenon, odpowiedzialna za casting. Goldblum od razu wpadł jej w oko. - Przeczytałam książkę i natychmiast pomyślałam o Jeffie Goldblumie - przyznaje reżyserka. - Kandydatów jednak było wielu. Przesłuchiwaliśmy Jima Carreya. Też był świetny. Nie byłam jednak jedyną osobą, której tak bardzo spodobał się pomysł zaangażowania Jeffa.

Inna gwiazda produkcji, Laura Dern, znalazła się w niej dzięki... radzie Nicolasa Cage'a, z którym wcześniej grała w "Dzikości serca". - Zapytałam Nica: "Słuchaj, chcą, żebym porozmawiała ze Stevenem Spielbergiem. Tylko, że tematem ma być film o dinozaurach" - wspomina aktorka. - "Robisz film o dinozaurach?! Nikt nigdy nie może odrzucić propozycji zagrania w filmie o dinozaurach" odpowiedział mi natychmiast. "Naprawdę?" - nie byłam przekonana. "Żartujesz! To marzenie mojego życia". Tym samym Nic bardzo wpłynął na moją ostateczną decyzję.

Gwiazdy i twórcy "Parku jurajskiego" spotkali się, by powspominać stare dzieje w związku z 20. rocznicą premiery filmu. Jego odnowiona i wzbogacona o efekt 3D wersja trafi do kin już w kwietniu.

Wkrótce też rozpoczną się zdjęcia do "Jurassic Park 4". Za jego kamerą stanie Colin Trevorrow.

Przypomnijmy, iż scenariusz superprodukcji Stevena Spielberga był oparty na książce Michaela Crichtona. W rolach głównych wystąpili Sam Neill, Laura Dern, Jeff Goldblum i Richard Attenborough. W 1997 i 2001 roku powstały kolejne przygody ludzi i dinozaurów.

d3aaxac
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3aaxac