Patryk Vega nie zwalnia tempa. Ma w planach kolejne trzy filmy

Twórca komercyjnych hitów takich jak "Botox" i "Pitbull" myśli o następnych filmach. W lutym do kin trafią jego "Kobiety mafii". Kolejne produkcje Vegi mogą pojawić się w dystrybucji pod koniec 2018 r. O jednej z nich mówiła się od dawna. Kiedy "rosyjski ojciec chrzestny" zostanie zrealizowany? Co wiemy o jego planowanych filmach?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Patryk Vega
Patryk Vega (ONS.pl)

Patryk Vega to jeden z najbardziej produktywnych polskich twórców filmowych. Przynajmniej raz w roku w kinach pojawia się jego film, który cieszy się dużym zainteresowaniem widzów. Reżyser nie zamierza zwalniać tempa. W lutym 2018 r. będziemy mogli zobaczyć jego najnowszy film "Kobiety mafii".

W pierwszej kolejności reżyser prawdopodobnie zacznie pracę nad "Small World" - międzynarodową, anglojęzyczną produkcją opowiadającą o handlu dziećmi, do którego od dłuższego czasu Vega zbierał dokumentację. Jak podaje strona grizzlymovie.com, film może ukazać się jeszcze w tym roku.

"Wor w zakonie" - produkcja, o której mówiło się już od kilku lat, w końcu zostanie zrealizowana. Ten obraz promowany jest jako "rosyjski ojciec chrzestny". Premiera zapowiedziana na początek 2019 r. Reżyser chciałby też nakręcić adaptację powieści Marka Krajewskiego o Eberhardzie Mocku, o której mówi się od dawna i już teraz jest o niej głośno.

Patryk Vega kręci obecnie w Hiszpanii ONS.pl
Podziel się

ZOBACZ TAKŻE: Sebastian Fabijański w rozmowie z Łukaszem Knapem

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.