Trwa ładowanie...
d22uwwf

Patryk Vega szykuje intensywny 2020 rok. Wyda 3 filmy, z czego 2 jeszcze zimą

Patryk Vega ma zamiar podbić ekrany kinowe w ciągu najbliższych lat. W przyszłym roku chce wydać aż 3 filmy, a w następnych latach będzie ich jeszcze więcej. Czeka go intensywny okres pracy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Patryk Vega ma ambitne plany na przyszłość
Patryk Vega ma ambitne plany na przyszłość (East News)
d22uwwf

Patryk Vega zrobił niezłe zamieszanie tuż przed wyborami, gdy do kin trafił jego film "Polityka" z gwiazdorską obsadą. Nie zamierza na tym poprzestać. Zimą 2020 r. ponownie zapoznamy się z jego twórczością i to 2-krotnie.

Reżyser zaplanował aż 2 premiery jednego dnia. 21 lutego do kin mają trafić filmy "Napastnicy" i "Kobiety mafii 3". Tym samym Vega stanie się pierwszym polskim reżyserem w historii z takim osiągnięciem.

ZOBACZ TEŻ: Z tymi co się znają - Jacek Kosiec

"Napastnicy" to film opowiadający o polskim środowisku piłkarskim i kibicowskim. Prace nad nim zaczęły się we wrześniu. Pojawiają się doniesienia, że wystąpią w nim Zbigniew Zamachowski, Antoni Królikowski i Piotr Stramowski. Produkcja ma być odpowiedzią na kultowy "Piłkarski poker" z lat 80. z Januszem Gajosem, Janem Englertem i Marianem Opanią w obsadzie.

d22uwwf

Z kolei "Kobiety mafii" 3 mają podtrzymać sukces poprzednich 2 części, które przyciągnęły do kin łącznie 3,1 mln widzów.

Jednak to nie koniec prac Vegi. W 2020 r. do kin trafi jeszcze jego trzeci film. "Small world" to historia o handlu dziećmi i porwaniu dziewczynki z rodzinnej wsi. Mają wystąpić Piotr Adamczyk, Julia Wieniawa i Hiszpan Enrique Arce, znany z serialu "Dom z papieru".

Patryk Vega w ciągu najbliższych 5 lat chce nakręcić łącznie aż 16 filmów.

d22uwwf

Podziel się opinią

Share
d22uwwf
d22uwwf