Trwa ładowanie...

Patryk Vega zapowiada "Seksbiznes". To dokumentacja afery podkarpackiej

Patryk Vega przygotowuje nowy film. "Pętla" opowiada o aferze podkarpackiej. Reżyser dotarł do prawdziwych bohaterów afery. Planuje ujawnić dokumentację.

Share
Patryk Vega zapowiada "Seksbiznes"
Patryk Vega zapowiada "Seksbiznes"Źródło: YouTube.com
d3o524a

Patryk Vega pracuje nad nowym filmem. "Pętla" opowiada o aferze podkarpackiej. Pod przykrywką ekskluzywnych klubów działały domy publiczne. Były to wyszukane miejsca, które przyciągały celebrytów, polityków, a jak punktuje Vega - także duchownych. Klientów nagrywano, a później szantażowano. Teraz reżyser bierze temat sekstaśm na warsztat i straszy ujawnieniem szczegółów.

Patryk Vega ujawni taśmy z politykami. Zdradził, skąd je ma i co na nich będzie

Vega poinformował, że wkrótce ujawni dokumentację, jaką udało mu się zebrać do filmu. Wygląda na to, że wszystko zostanie zebrane w całość i opublikowane w internecie pod tytułem "Seksbiznes". Reżyser właśnie wypuścił zapowiedź tego nagrania.

d3o524a

- Oto zapowiedź filmu "Seksbiznes" o aferze podkarpackiej, którą zdokumentowałem na potrzeby filmu "Pętla" – mówi Vega.

W zwiastunie reżyser rozmawia z pracownicami klubu, które opowiadają o upodobaniach seksualnych klientów, jakimi byli m.in. politycy.

Seksbiznes Ukraińców Aleksieja i Jewgienija R. do początku 2016 r. był pod specjalną ochroną. Bracia R. kupowali od ukraińskich sutenerów kobiety w trudnej sytuacji i kazali im za darmo odpracowywać "dług". Dwa razy zostali skazani przez sądy w Polsce, ale nie odsiedzieli kary.

d3o524a

Czy Vega pokaże w swoim filmie coś nowego o aferze podkarpackiej? Przekonamy się dopiero we wrześniu 2020 r.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d3o524a

Podziel się opinią

Share
d3o524a
d3o524a