Trwa ładowanie...
d1xug5f

Paweł Małaszyński: Jestem dużym dzieciakiem

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Paweł Małaszyński: Jestem dużym dzieciakiem
(Studio Munka-SFP)
d1xug5f

*Paweł Małaszyński, znany m.in. z ról w filmach "Katyń", "Skrzydlate świnie" czy "Listy do M." pojawi się w polskiej, zdubbingowanej wersji "Strażników Galaktyki” Jamesa Gunna.*

Film przy akompaniamencie znakomitej muzyki, wprowadza do uniwersum Marvela nowych superbohaterów. Małaszyński użyczy głosu ich nieformalnemu przywódcy, Peterowi Quillowi (Chris Pratt). – Peter Quill to kosmiczny kowboj. Facet z poczuciem humoru, kiedy trzeba to twardy. Trochę egoista, ale w pozytywnym tego słowa znaczeniu – powiedział polski aktor. Postać, w którą się wciela, to kosmiczny zawadiaka uprowadzony za młodu z Ziemi. Za sprawą starożytnego artefaktu, który trafia w jego ręce, zostaje wplątany w kosmiczną awanturę. Nie będzie to jednak wyłącznie film akcji. Zakręceni bohaterowie wniosą do filmu dużą dawkę humoru, w czym duża zasługa postaci granej przez Małaszyńskiego.

– Jestem absolutnym fanem Marvela. Lubię uciekać w świat magii, fantasy. Jestem dużym dzieciakiem – dodał odtwórca głównej roli. Najnowsza produkcja Marvela wejdzie do polskich kin już w najbliższy piątek zarówno w polskiej wersji językowej, jak i z napisami. Nieokrzesany awanturnik Peter Quill (Chris Pratt), staje się celem pościgu po tym, jak kradnie tajemniczy artefakt – obiekt pożądania siejącego postrach w całej galaktyce Ronana (Lee Pace). Aby umknąć groźnemu prześladowcy, Quill jest zmuszony do zawarcia przymierza z czwórką kompletnie nieprzystających do siebie opryszków: szopem-rewolwerowcem Rocketem (Bradley Cooper), drzewokształtnym humanoidem Grootem (Vin Diesel), śmiertelnie niebezpieczną i tajemnicza Gamorą (Zoe Saldana) oraz żądnym zemsty Draxem Niszczycielem (Dave Bautista). W obliczu zagrożenia wszechświata, gdy wyjdzie na jaw prawdziwa moc artefaktu, grupa tych niesubordynowanych indywidualistów będzie musiała zewrzeć szyki, by stanąć do bitwy, od której zależeć będą losy całej galaktyki.

d1xug5f

Podziel się opinią

Share
d1xug5f
d1xug5f