Trwa ładowanie...

''Pięćdziesiąt twarzy Greya'': Alexander Skarsgard lub Jamie Dornan jako Christian Grey

Share
''Pięćdziesiąt twarzy Greya'': Alexander Skarsgard lub Jamie Dornan jako Christian Grey
d2wibjc

*Alexander Skarsgard ("Czysta krew") lub Jamie Dornan ("The Fall") mają szansę zastąpić Charliego Hunnama, który w ostatnich dniach zrezygnował z głównej roli w adaptacji "Pięćdziesięciu twarzy Greya".*

Ponieważ decyzja o angażu Hunnama do tytułowej roli w filmie nie spotkała się z entuzjazmem fanów pierwowzoru literackiego, gwiazdor postanowił wycofać się z projektu. W oficjalnym oświadczeniu wydanym przez wytwórnię Universal można przeczytać, że "filmowcy i Charlie Hunnam zgodzili się, że inny aktor odegra główną męską postać". Za oficjalny powód rozstania z produkcją podano napięty grafik aktora, wypełniony m.in. realizacją serialu "Synowie Anarchii", która "nie pozwala mu adekwatnie przygotować się do roli Christiana Greya".

Na liście potencjalnych następców znaleźli się Alexander Skarsgard i Jarmie Dornan, którzy są faworytami producentów. Niewykluczone jednak, że w roli Christiana Greya wystąpi jeden z wcześniejszych kandydatów, czyli Theo James lub Christian Cooke. Przypomnijmy, że główną postać żeńską zagra Dakota Johnson, a za kamerą stanie Sam Taylor-Johnson.

Premiera "Pięćdziesięciu twarzy Greya" planowana jest na sierpień 2014 roku.

d2wibjc
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2wibjc
d2wibjc