Trwa ładowanie...
praktykant
21-07-2014 12:36

Pierwszy dzień na planie filmu ''The Intern''

Pierwszy dzień na planie filmu ''The Intern''Źródło: AFP
dpuy8l7
dpuy8l7

Laureaci nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej Robert De Niro (Wściekły byk, Poradnik pozytywnego myślenia)
oraz Anne Hathaway (Les Miserables: Nędznicy, Diabeł ubiera się u Prady)
wystąpią razem w filmie Warner Bros. Pictures The Intern. Zdjęcia do filmu rozpoczęły się 23 czerwca w Nowym Jorku. Nominowana do Oscara i wielokrotnie nagradzana reżyserka Nancy Meyers (To skomplikowane, Lepiej późno niż później, Szeregowiec Benjamin) reżyseruje komedię na podstawie własnego scenariusza.

Meyers jest również producentką filmu, wraz ze Scottem Rudinem i Suzanne Farwell. Funkcję producenta wykonawczego pełni Celia Costas.

W wielopokoleniowej obsadzie znaleźli się także Rene Russo (Thor), Andrew Rannells (serial Dziewczyny), Adam Devine (Pitch Perfect), Nat Wolff (Gwiazd naszych wina), Anders Holm (serial Workaholics), Linda Lavin (Raj na ziemi), Zack Pearlman (serial The Inbetweeners), Reid Scott (Figurantka) oraz debiutujący Jason Orley i Christina Scherer (Living with Uncle Charlie).

dpuy8l7

De Niro gra w filmie The Intern Bena Whittakera, 70-letniego wdowca, który odkrył, że emerytura nie jest wcale taka wspaniała. Dlatego wykorzystuje nadarzającą się okazję, aby wrócić do aktywnego życia i zatrudnia się jako starszy stażysta w redakcji strony internetowej poświęconej modzie, założonej i prowadzonej przez Jules Ostin (Hathaway).

Ekipę filmową Meyers tworzą nominowany do Oscara operator Stephen Goldblatt (Książę przypływów, Służące), nominowana do Oscara scenografka Kristi Zea (Droga do szczęścia, Chłopcy z ferajny, Tower Heist: Zemsta cieciów), nominowany do Oscara montażysta Bob Leighton (Ludzie honoru, Iluzja) oraz projektantka kostiumów Jacqueline Demeterio (Inna kobieta, serial Słowo na R).

Wszystkie zdjęcia do filmu The Intern powstają w Nowym Jorku i okolicach.

dpuy8l7
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dpuy8l7