Trwa ładowanie...
madagaskar

Pierwszy polski zwiastun "Madagaskaru 2"

Share
Pierwszy polski zwiastun "Madagaskaru 2"
d33go15

Twórcy <a href="http://film.wp.pl/madagaskar-6029551685759617c">"Madagaskaru"</a>przygotowali rewelacyjnie zapowiadający się sequel tego animowanego przeboju. Przed Wami pierwszy polski zwiastun <a href="http://film.wp.pl/madagaskar-2-6029540913132673c">"Madagaskaru 2"</a>.

Dobrze wszystkim znana paczka zwierząt-uciekinierów z ZOO w Central Parku powraca. Tak jak w części pierwszej towarzyszą im zorganizowane niczym komandosi pingwiny oraz stado "wyginających śmiało ciało" lemurów z ekscentrycznym królem na czele.

Lew Alex, zebra Marty, żyrafa Melman i hipopotamica Gloria wychowali się w ZOO. Pewnego dnia uciekli i na skutek zbiegu okoliczności dotarli na Madagaskar, gdzie czekała na nich tajemniczo przyzywająca i mistyczna "dzicz". Początkowo podekscytowani bohaterzy szybko odkryli, że w naturalnym środowisku jedzenie nie wchodzi do paszczy samo, a zwierzęta roślinożerne nie kolegują się z drapieżnikami.

W "Madagaskarze 2" Alex, Melman, Marty i Gloria postanawiają opuścić wyspę i poszukać dla siebie innego domu. Po brawurowej akcji pingwinów zwierzakom udaje się wydostać z Madagaskaru. Niestety paczka wpada z deszczu pod rynnę. Zamiast wymarzonej, bezpiecznej krainy przyjaciele trafiają w serce Afryki, gdzie czeka na nich rodzina Alexa. Już wkrótce Alex i jego paczka dowiedzą się jak bardzo są inni od zwierząt wychowanych w sercu Czarnego Lądu.

Poczuj klimat tego nadchodzącego hitu. Zobacz jego zwiastun. „Madagaskar 2” będziemy oglądać w kinach od 9 stycznia 2009 roku pod patronatem medialnym Wirtualnej Polski.

Oceń jakość artykułu:
Zależy nam na podnoszeniu jakości naszego dziennikarstwa. Twoja opinia jest dla nas ważna!
d33go15

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d33go15
d33go15