WP

Piotr Stramowski opublikował zdjęcie z dzieciństwa. "Wiadomo, że od najmłodszych lat we krwi miał Pan aktorstwo"

W dzisiejszych czasach mnóstwo gwiazd korzysta z mediów społecznościowych, w tym również Piotr Stramowski. Aktor na swoim oficjalnym profilu instagramowym pochwalił się zdjęciem z przeszłości. Internauci są zachwyceni.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Aktor pokazał, jak wyglądał będąc małym chłopcem.
Aktor pokazał, jak wyglądał będąc małym chłopcem. (Materiały prasowe)
WP

Stare zdjęcia gwiazd zawsze budzą duże zainteresowanie Fani są ciekawi, jak osoby znane z pierwszych stron gazet wyglądały zanim zyskały popularność.

Piotr Stramowski postanowił uchylić rąbka tajemnicy ze swojego życia prywatnego i pochwalił się zdjęciem z czasów, kiedy był dzieckiem. - "I kto jest szefem?" – zapytał w poście.

WP

Pod fotką błyskawicznie pojawiło się mnóstwo pochlebnych komentarzy, w których pisano m.in., że już od małego był stworzony do ról obsadzanych przez Vegę. – "Wspaniałe foto! Kwintesencja polskich wczasów - słońce, wakacje, Bałtyk klasycznie - w końcu synonim luksusu i mody, piasek, kąpielówki, sunglassy rodem z "Maiami Vice", opalenizna iście zagraniczna... to były czasy”, "O matko, ale słodziak, wiadomo, że od najmłodszych lat we krwi miał Pan aktorstwo, a rola tylko czekała na Pana. A poważnie, to fajny chłopiec z Pana był", "Od małego na całego", "Od razu widać te gangsterskie predyspozycje" – pisali internauci.

Piotra Stramowskiego większość kojarzy właśnie z produkcji Patryka Vegi. Zagrał między innymi w "Kobietach mafii" czy "Botoksie". To głównie przez te filmy aktor zyskał ogromną popularność.

ZOBACZ TAKŻE: Piotr Stramowski o swojej roli w "Kobietach Mafii": "To połączenie gangstera z romantycznym typem"

WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP