Trwa ładowanie...

"Pitbull. Niebezpieczne kobiety": Alicja Bachleda-Curuś została dziewczyną gangstera [FOTO]

"Pitbull. Niebezpieczne kobiety": Alicja Bachleda-Curuś została dziewczyną gangstera [FOTO]
d8plh9z
d8plh9z

*Alicja Bachleda-Curuś rozpoczęła pracę na planie filmu "Pitbull. Niebezpieczne kobiety". Druga część filmowej trylogii w kinach od 11 listopada 2016 roku.*

Alicja Bachleda-Curuś ponownie zagościła w Polsce. Tym razem powodem wizyty aktorki jest rola w filmie Patryka Vegi. W drugiej części głośnego hitu – „Pitbull. Nowe porządki”, który na polskich ekranach obejrzało blisko 1,5 miliona widzów - gwiazda wciela się w Drabinę, niebezpieczną dziewczynę gangstera.

* - Podobnie jak w życiu, w "Pitbullu" nikt nie jest jednoznacznie dobry ani zły. Nawet tak negatywną postać, jak Drabina, staramy się w tym filmie zrozumieć i obronić*– tłumaczy Patryk Vega i zapowiada, że kontynuacja jego ostatniego filmu, przynosi prawdziwą rewolucję. Po raz pierwszy w historii „Pitbulla” akcja zostanie ukazana z punktu widzenia kobiet. To nie tylko doskonałe kino sensacyjne, pełne charakterystycznego dla serii humoru, ale również wielkie emocje i uczucia, pełnokrwiści bohaterowie i aż pięć filmowych damsko-męskich duetów. W doborowej obsadzie powracają ulubieńcy publiczności z części pierwszej oraz nowa ekipa gwiazdorska.

W męskim gronie znaleźli się, m.in.: Piotr Stramowski, Artur Żmijewski, Sebastian Fabijański, Andrzej Grabowski oraz Tomasz Oświeciński, jako kultowy już Strachu. Natomiast płeć piękną, w kreacjach skrajnie odmiennych od dotychczasowego dorobku, reprezentują: Maja Ostaszewska, Joanna Kulig, Magdalena Cielecka, Anna Dereszowska oraz właśnie Alicja Bachleda-Curuś.

d8plh9z

- Drabina to rola, jaką od bardzo dawna chciałam zagrać w polskim kinie. Cieszę się, że mogę zaskoczyć publiczność. Pokazać się widzom z innej strony – deklaruje aktorka.

- Patryk wcale nie musiał mnie namawiać do zagrania w „Pitbullu. Niebezpieczne kobiety”. Po przeczytaniu scenariusza wiedziałam, że chcę zagrać w jego filmie. On ma swoją wizję i świetne zrozumienie materii, dlatego postanowiłam mu zaufać – tłumaczy Bachleda-Curuś.

"Pitbull. Niebezpieczne kobiety" w kinach od 11 listopada.

d8plh9z
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d8plh9z