Trwa ładowanie...
d2hbfut

Po ''Wonder Woman'' zajmie się ''Lobo''

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Po ''Wonder Woman'' zajmie się ''Lobo''
(Dark Horse)
d2hbfut

Scenarzysta "Wonder Woman", Jason Fuchs, będzie pracował również nad innym, zdecydowanie bardziej odważniejszym komiksem, "Lobo".

Projekt oparty jest na serii komiksów wydawnictwa DC, z których pierwszy, "Omega Men", ukazał się w roku 1983. Lobo to przybysz z odległej planety, który przemierza Ziemię w poszukiwaniu czwórki kosmicznych uciekinierów siejących spustoszenie wśród ludzi. Muskularny, mierzący sporo ponad dwa metry bohater wyrusza w pościg na motocyklu, a towarzyszy mu nastoletnia dziewczynka.

Za reżyserię adaptacji komiksu odpowiada Brad Peyton ("San Andreas"). Film produkują Joel Silver i Akiva Goldsman. Scenariusz napisze Jason Fuchs

d2hbfut

Warto zaznaczyć, że wytwórnia Warner Bros. stara się przenieść na duży ekran "Lobo" od 2009 roku. Na pewnym etapie, z projektem związany był Guy Ritchie, a nad scenariuszem pracował Don Payne. Ostatecznie panowie nie będą mieli nic wspólnego z produkcją.

Fuchs obecnie pracuje nad scenariuszem filmu "Wonder Woman", w którym w roli tytułowej wystąpi Gal Gadot, a za kamerą stanie Patty Jenkins. Premierę zaplanowano na 23 czerwca 201 roku. Fuchs jest również aktorem. Ostatnio zagrał w musicalu "La La Land" z Ryanem Goslingiem i Emmą Stone w rolach głównych.

d2hbfut

Podziel się opinią

Share

d2hbfut

d2hbfut