Trwa ładowanie...

Podwójna Mistrzyni Europy w driftingu na plakacie "Diablo. Wyścig o wszystko"

Prezentujemy nowe plakaty filmu, który stanie się hitem. Podwójna Mistrzyni Europy w driftingu Karolina Pilarczyk, Marcin "Różal” Różalski i Wojciech Bocianowski zagrali w filmie o niebezpiecznym świecie nielegalnych wyścigów.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Podwójna Mistrzyni Europy w driftingu na plakacie "Diablo. Wyścig o wszystko"Źródło: Materiały prasowe
d8gsa5n
d8gsa5n

Został już niecały miesiąc do premiery filmu, jakiego w Polsce jeszcze nie było. Tym razem ujawniamy w kogo w „Dablo. Wyścig o wszystko” wcielą się Podwójna Mistrzyni Europy w driftingu Karolina Pilarczyk, utytułowany zawodnik KSW Marcin "Różal” Różalski i trener Wojciech Bocianowski. Przedstawiamy nowe teaserowe plakaty filmu, którego akcja porwie nie tylko fanów szybkich samochodów i niebezpiecznej rywalizacji.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

- To kobieta, która lubi jeździć samochodami, lubi się ścigać, jest agresywna, wściekła i szybka - opowiada Mistrzyni o swojej postaci.
- Nielegalne wyścigi zawsze zwracały i zwracają uwagę. Interesują się nimi szczególnie młodzi ludzie. Pociąga ich ten dreszczyk emocji, adrenalina, ryzyko. I to wszystko widzowie zobaczą też w naszym filmie - zachęca Pilarczyk.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Gram ochroniarza i kogoś do "zadań specjalnych” Cezarego Pazury. Facet o sporej posturze i ilości zwojów mózgowych, jakim może pochwalić się wiadro. Jest to urzeczywistnienie tępego mięśniaka, ale fajnie napisane - opowiada Różal o swojej postaci.

d8gsa5n

- Obok sensacji, całego tego napięcia wynikającego z intrygi, musi być też miłość. Wtedy są dodatkowe emocje.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

To człowiek od brudnej roboty, wymagającej siły i umiejętności przebijania się przez „ściany” – mówi o swojej postaci aktor.
-"Diablo. Wyścig o wszystko” to żywe kino akcji, z dużą dawką mocy, tak samochodów, jak i wyrazistych postaci. Do końca trzymający widza w napięciu i niepewności o finał.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d8gsa5n
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d8gsa5n