Trwa ładowanie...
d3vgalw
Aktualności

"Point Break - na fali": Gwiazdy Red Bulla w filmie

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Point Break - na fali": Gwiazdy Red Bulla w filmie
(EastNews)
d3vgalw

Zrealizowany przy użyciu najnowocześniejszej technologii. Tętniący adrenaliną thriller ukazujący świat sportów ekstremalnych w ich najbardziej ryzykownych odsłonach. *"Point Break – na fali" w kinach 8 stycznia.*

W 1991 roku na ekrany kin wchodzi Na fali z Keanu Reevesem i Patrickiem Swayze’im. Historia grupy gangsterów napadających na banki w Los Angeles szybko zyskuje miano filmu kultowego, a aktorów wcielających się w głównych bohaterów wynosi na szczyt popularności. A wszystko to ze wspaniałymi surferskimi popisami w tle.

Dokładnie dwadzieścia cztery lata później historia powraca. Tym razem w nowej odsłonie. Johnny Utah (Luke Bracey) były gwiazdor sportów ekstremalnych pracuje jako agent FBI. Musi odnaleźć grupę sprawców zuchwałych napadów, na których czele stoi Bohdi (Édgar Ramírez). Zadanie niby proste, gdyby nie fakt, że ci ludzie na co dzień lubują się w igraniu ze śmiercią. Nie uznają żadnego prawa, oprócz prawa grawitacji. Johnny musi podjąć wyzwanie i wziąć udział w Wyprawie Ośmiu Wyzwań, która jest Świętym Graalem w świecie sportów ekstremalnych.

d3vgalw

Oprócz wciągającej historii, twórcy postawili również na znakomicie zrealizowane sceny z udziałem najlepszych z najlepszych z Red Bull Team. Sceny przeróżnych kombinacji sportów ekstremalnych kręcone były bardzo często bez dubli.

W filmie swoje ekstremalne popisy zaprezentują m.in:
Ian Walsh
Chris Sharma
Louie Vito
Mike Swanson i Jhonathan Flórez
Jon DeVore

* POINT BREAK – NA FALI (Point Break) PREMIERA: 8 stycznia 2015*

d3vgalw

Podziel się opinią

Share

d3vgalw

d3vgalw