Trwa ładowanie...

Pokazy dla publiczności w Multikino Gdynia podczas 35 FPFF

Pokazy dla publiczności w Multikino Gdynia podczas 35 FPFFŹródło: Multikino
d2fyg1w
d2fyg1w

Już od 24 do 29 maja 2010 Festiwal Filmów Fabularnych w Gdyni. Jak co roku, na czas trwania Festiwalu do Trójmiasta zjedzie cały świat filmowy: aktorzy, reżyserzy, scenarzyści, dystrybutorzy, mecenasi sztuki oraz najbardziej zagorzali miłośnicy kina.

I jak co roku, na największym Festiwalu Filmowym w Polsce będą miały szansę zaistnieć rodzime produkcje. W ubiegłych latach były to:
2009 r.- Rewers, Wszystko co kocha, Dom zły, Wojna polsko – ruska, wcześniej - Mała MoskwaMoskwa, Sztuczki, Plac Zbawiciela, Dzień świra
...i wiele, wiele innych.

Od 24 maja 2010 roku o prestiż, uznanie jury i widzów będzie walczyło 21 filmów w Konkursie Głównym i 15 filmów w Panoramie. Ponadto, odbędą się również Konkursy Kina Niezależnego i Etiud Fabularnych Młodego Kina. W sobotę, 29 maja, podczas uroczystej Gali wręczone zostaną nagrody, w tym Nagroda Główna ZŁOTE LWY.

Z okazji trzydziestopięciolecia Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych przygotowano specjalną wystawę z unikalnymi zdjęciami, plakatami i kronikami festiwalowymi. Będzie można ją obejrzeć w Muzeum Miasta Gdynia. Organizatorami wystawy są Miasto Gdynia i Muzeum Kinematografii w Łodzi.

Festiwal Filmów Fabularnych w Gdyni, mimo, że poświęcony jest głównie polskiej kinematografii, promuje również osiągnięcia filmowe twórców innych krajów. W tym roku odbędzie się Przegląd Filmów Islandzkich i Przegląd Filmów Norweskich.

d2fyg1w

Wydarzeniem tego Festiwalu będzie na pewno jedyny w Polsce koncert Jana Garbarka Group. Jan Garbarek to norweski saksofonista polskiego pochodzenia, uważany za jednego z ważniejszych współczesnych muzyków jazzowych, a także za ojca skandynawskiej sceny jazzowej.

Karnety na tegoroczny Festiwal Filmów Fabularnych do nabycia w sieci kin Multikino: Gdynia, Gdańsk, Sopot, Warszawa – Złote tarasy, Poznań – Strefa 51, Kraków, Wrocław – Arkady, Bydgoszcz oraz w Silver Screen Łódź.

KARNETY CAŁY FESTIWAL:
150 zł – normalny
100 zł – ulgowy

KARNETY JEDNODNIOWY:
50 zł – normalny
40 zł – ulgowy

d2fyg1w

Ponadto, wyłącznie w kasach biletowych Multikino Gdynia, w sprzedaży również:

BILETY JEDNODNIOWE:
18 zł - normalny
14 zł – ulgowy

BILETY / KARNETY na Konkurs Kina Niezależnego oraz Konkurs Młodego Widza:
50 zł – karnet
7 zł – bilet.

Więcej informacji na www.fpff.pl i www.multikino.pl.

Zobacz także:

**[

LEGENDARNA KUSICIELKA. O KIM MOWA? ]( http://film.wp.pl/mezczyzni-padaja-jej-do-stop-o-kim-mowa-6025282670335105g ) * *[

PIERWSZE PIERSI POLSKI ]( http://film.wp.pl/top-10-najbardziej-obfitych-biustow-polskich-aktorek-6025282550993537g ) * *[

WSTYDLIWE WPADKI GWIAZD ]( http://film.wp.pl/10-filmow-ktorych-sie-wstydza-6025282273682561g ) * *[

POLSKIE SEKSBOMBY BEZ MAKIJAŻU I STYLIZACJI ]( http://aleseriale.pl/gid,6625,img,233038,fototemat.html ) **

d2fyg1w
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2fyg1w