Trwa ładowanie...

Polak pozywa Aleca Baldwina. Awantura nie ma końca

Wojciech Cieszkowski zaparkował auto, a niedługo później został zaatakowany przez aktora, Aleca Baldwina. Gwiazdor przyznał się do winy, ale kara za napaść nie była duża. Jest ciąg dalszy tej sprawy.

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Polak pozywa Aleca Baldwina. Awantura nie ma końcaŹródło: Getty Images
d44qo78

Wydawało się, że historia awantury pomiędzy Polakiem, a amerykańskim aktorem, zakończyła się. Wygląda na to, że jednak nic z tego. Jak donosi "Super Express", Wojciech Cieszkowski wytoczył Baldwinowi proces cywilny. Nie wiadomo, o jaką kwotę będzie walczył Polak. Można się jedynie domyślać, że nie będą to drobne pieniądze. "SE" sugeruje, że może skończyć się nawet na milionach.

Zobacz: Marcin Margielewski o najnowszej książce

A przypomnijmy, że Baldwin otrzymał już jedną karę.

d44qo78

W środę 23 stycznia Alec Baldwin stanął przed sądem na Manhattanie, gdzie przyznał się do winy określonej jako nękanie drugiego stopnia. Sąd wysłał 60-latka na kurs z kontrolowania gniewu i kazał mu zapłacić 120 dol. grzywny. Sprawa została odroczona do 27 marca.

Rozprawa sądowa jest pokłosiem zdarzenia, do którego doszło na nowojorskim parkingu w listopadzie 2018 r. Alec Baldwin wdał się wówczas w sprzeczkę z 49-letnim Wojciechem Cieszkowskim, który zaparkował na miejscu upatrzonym przez gwiazdora. Ten pchnął Polaka, a potem uderzył go pięścią w twarz.

Nic dziwnego, że Cieszkowski postanowił walczyć o swoje. Aktor znany jest ze swoich agresywnych zachowań. Już wcześniej mówiło się o tym, że bierze udział w terapiach i uczy się kontrolować gniew. Jak będzie tym razem? Zobaczymy. Pewne jest jednak, że cała sprawa odbija się negatywnie na wizerunku aktora.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d44qo78
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d44qo78
d44qo78