Trwa ładowanie...

„PolandJa” – zobacz zwiastun komedii szytej na miarę naszych czasów. Świetni aktorzy

17 lutego do kin trafi „PolandJa” - komedia obyczajowa z doskonałą obsadą, w której znaleźli się m.in. gwiazda „Azja Express” Michał Żurawski, jego żona Roma Gąsiorowska oraz Iza Kuna, Jerzy Radziwiłowicz, Ewa Błaszczyk, Janusz Chabior i Szymon Bobrowski. Aktorzy udowodnią, że najdziksze historie przydarzają się nam w najmniej odpowiednich momentach życia. Tylko u nas premierowo zobaczycie zwiastun tego filmu.

Share
„PolandJa” – zobacz zwiastun komedii szytej na miarę naszych czasów. Świetni aktorzy
Źródło: Materiały prasowe
d31edaz

- Życie jest pełne naszych małych dramacików, poprzekładanych masą komedii. Ważkie problemy z wydumanymi, przełomowe wybory z chwilowymi kaprysami. Czy jest patent, żeby zachować w tym wszystkim jakąś równowagę? To śmiech. I pewien dystans do samego siebie – mówi reżyser filmu Cyprian T. Olencki.

d31edaz

- Jestem przekonany, że to najlepsza metoda na nasze codzienne zmagania. Bohaterów filmu poznajemy w godzinie próby – w sytuacjach dla nich trudnych, które jednak nam, obserwatorom z zewnątrz, wydają się po prostu zabawne - dodaje filmowiec.

„PolandJa” to pełna humoru opowieść o tym, jak (nie) radzimy sobie z otaczającą nas rzeczywistością. Akcja filmu rozgrywa się w ciągu 24 godzin, podczas których bohaterowie przeżywają pasmo zabawnych perypetii, radykalnie zmieniających ich życie. Jest ostro, zabawnie i wzruszająco, a emocje w filmie podkręca muzyka wybitnego Andrzeja Smolika.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Poza wymienionymi powyżej nazwiskami w komedii zobaczymy także Borysa Szyca, Grzegorza Małeckiego, Kubę Gierszała, Pawła Domagałę, Marka Bukowskiego, Katarzynę Zawadzką i Jacka Belera. „PolandJa” już od 17 lutego w kinach!

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe
d31edaz

Podziel się opinią

Share
d31edaz
d31edaz