Trwa ładowanie...

Polscy widzowie oczarowani "Kopciuszkiem"

Share
Polscy widzowie oczarowani "Kopciuszkiem"
Źródło: East
d3nr687

Disneyowska produkcja w ci±gu kilku dni przyciągnęła przed wielki ekran tłumy widzów. Nowa, zachwycająca odsłona klasycznej baśni zgromadziła w weekend 106 tys. osób.

W notowaniu rodzimego box office "Kopciuszek" zajął pierwszą pozycję, całkowicie dystansując konkurencję. Słynna baśń, z rozmachem zekranizowana przez Kennetha Branagha i zrealizowana z udziałem hollywoodzkich gwiazd największego formatu (w obsadzie m.in. Cate Blanchett, Helena Bonham Carter, Lily James i Richard Madden) zbiera pozytywne opinie krytyków oraz publiczności – zarówno młodego, jak i starszego pokolenia. Film osiągnął ogromny sukces również w innych krajach.

"Kopciuszek” to adresowany do całej rodziny film fabularny inspirowany klasyczną baśnią o tym samym tytule. W najnowszej produkcji Disneya poznajemy historię Elli, której życie diametralnie zmienia się po niespodziewanej ¶mierci ojca. Wystawiona na łaskę i niełaskę bezwzględnej macochy i jej dwóch córek, dziewczyna staje się służąca, złośliwie nazywaną Kopciuszkiem...

d3nr687

Podziel się opinią

Share
d3nr687
d3nr687