Trwa ładowanie...
d378fyh
d378fyh

Polscy dystrybutorzy chyba przespali początek lata, gdyż w miniony weekend nie zdecydowali się wprowadzić do kin żadnej produkcji dla mas. Tę właśnie ospałość wykorzystała m.in. "Sala samobójców", która notując gigantyczny awans na nowo wskoczyła do pierwszej dziesiątki najpopularniejszych filmów nad Wisłą.

Nic nie zapowiadało, że uhonorowana Nagrodą Internautów Wirtualnej Polski produkcja powróci jeszcze do polskiego box office. W ubiegłym tygodniu notowany na pozycji 19. film Jana Komasy powoli kończył żywot w polskich kinach. Jednak widzowie dopomogli i produkcja z Jakubem Gierszałem w roli głównej znowu jest na topie. Jej powrót na pozycję ósmą to właściwie najciekawsza zmiana na polskiej liście najpopularniejszych filmów.


Pierwsza szóstka wygląda niemal identycznie jak przed tygodniem. Na pierwszym miejscu po raz kolejny widzimy "Kac Vegas w Bangkoku", pozycją drugą i trzecią zamienili się "Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach" z "Kung Fu Pandą 2", na czwartym utrzymał się "Super 8" J.J. Abramsa, a na piątym i szóstym kolejno "Gnomeo i Julia" oraz "Uwikłanie".

d378fyh

Pozycję wyżej awansowali zimnowojenni X-Meni, na dziewiąte miejsce zepchnięci zostali tancerze z "Beat the World", a notowanie, jak przed tygodniem, zamyka francuska komedia "Nic do oclenia". Pierwszą dziesiątkę filmów notowanych w polskim box office obejrzało w kinach 266 223 widzów.

Kolejny tydzień zapowiada jednak małą rewolucję w prezentowanym zestawieniu. Swoje debiuty odnotują dwa filmy, których głównymi bohaterami są samochody: "Transformers 3" oraz "Auta 2". Mając na uwadze wynik innego filmu z przyjemną dla oka karoserią ("Szybcy i wściekli 5") możemy spodziewać się ostrej walki w wyścigu o pierwsze miejsce. Kto wygra? Dowiemy się już w przyszłą środę.

** [

FILM.WP.PL NA TWOJEJ ŚCIANIE. DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU! ]( http://www.facebook.com/filmwppl )**

d378fyh

Zobacz także:

** [

PAMIĘTACIE MAŁĄ NEL? NIE ZGADNIECIE KIM JEST DZISIAJ ]( http://film.wp.pl/co-slychac-u-malej-nel-6025274957063297g )**

** [

ZOBACZ JAKI FILM ZNA KAŻDY POLAK! ]( http://film.wp.pl/jaki-polski-film-obejrzalo-najwiecej-widzow-6025274942079617g )**

d378fyh

** [

ALE SCHUDŁY! TE GWIAZDY KIEDYŚ WYGLĄDAŁY FATALNIE! ]( http://teleshow.wp.pl/te-gwiazdy-w-sama-pore-wziely-sie-za-siebie-6026603049555073g )**

**[

WSTYDLIWA PRZESZŁOŚĆ KUBY WOJEWÓDZKIEGO ]( http://teleshow.wp.pl/wstydliwa-przeszlosc-kuby-wojewodzkiego-6021644318356609g )**

d378fyh
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d378fyh