Trwa ładowanie...
kino orange
06-02-2014 15:45

Polskie premiery i oscarowe hity w lutowej trasie Kina Orange

Polskie premiery i oscarowe hity w lutowej trasie Kina OrangeŹródło: Vue Movie Distribution
d3n495l
d3n495l

Już od 7 lutego Kino Orange zaprezentuje mieszkańcom miejscowości, w których na co dzień nie ma kin, dwie najnowsze polskie produkcje.

Pierwsza to „Jack Strong” – sensacyjna opowieść o najsłynniejszym polskim szpiegu, pułkowniku Kuklińskim, z Marcinem Dorocińskim w roli tytułowej.Druga to komedia o poszukiwaniu miłości w wielkim mieście pt. „Facet (nie)potrzebny od zaraz”, z plejadą polskich gwiazd młodego pokolenia m.in. Katarzyną Maciąg i Joanną Kulig, które 14 lutego, przyjadą do Szczytna na „walentynkowe” spotkanie z widzami Kina Orange. Luty to także miesiąc oscarowy i właśnie oscarowych hitów nie zabraknie w najbliższej trasie największego kina objazdowego w Polsce. Przede wszystkim widzowie zobaczą film, obsypany aż 10-cioma oscarowymi nominacjami, „American Hustle” z gwiazdorską obsadą, m.in.: zjawiskowe Amy Adams i Jennifer Lawrence. Kino Orange kontynuuje wyświetlanie najnowszego filmu Martina Scorsese "Wilk z Wall Street" z nominowanym do Oscara Leonardo DiCaprio. 2 marca, w dniu, w którym w Los
Angeles wręczane są Nagrody Amerykańskiej Akademii Filmowej, Kino Orange zaprasza do Kłodawy na wieczór oscarowy, podczas którego oprócz w/w filmów, wyświetlona zostanie również nominowana w kategorii Najlepszy Film Nieanglojęzyczny belgijsko-holenderska produkcja „W kręgu miłości”.

Dla najmłodszych widzów Kino Orange przygotowało animację „Piłkarzyki rozrabiają” w wersji 3D. To historia o przyjaźni, dorastaniu i pokonywaniu trudności, którą pokochają nie tylko dzieci, ale i dorośli. Ponadto w lutowej trasie kontynuowane będą projekcje, cieszącego się niesłabnącym powodzeniem, filmu Wojtka Smarzowskiego „Pod Mocnym Aniołem”.

„Jack Strong” – najnowszy i najbardziej oczekiwany film Władysława Pasikowskiego to opowieść o człowieku, który rzucił wyzwanie Imperium, zmienił losy świata i zapłacił za to najwyższą cenę. Reżyser sięga po ukrywaną przez lata, prawdziwą historię największego szpiega naszych czasów. Scenariusz filmu powstał przy współpracy z agentami CIA, a film nakręcono w trzech językach – polskim, angielskim i rosyjskim. W roli pułkownika Kuklińskiego zobaczymy Marcina Dorocińskiego (Róża, Obława, Drogówka). Znakomicie zrealizowana sensacyjna opowieść o Kuklińskim bez wątpienia stanie się filmowym wydarzeniem 2014 roku.

„Facet (nie)potrzebny od zaraz” – nowoczesna, niebanalna komedia o poszukiwaniu miłości i własnego ja w wielkim mieście oraz różnych, często zaskakujących obliczach relacji damsko-męskich. Zosia (Katarzyna Maciąg) rozstaje się z chłopakiem (Łukasz Garlicki) po tym, jak nakrywa go w swoim mieszkaniu z inną dziewczyną. Zdradzona, staje przed koniecznością ułożenia sobie życia na nowo. Dodatkowo sytuację świeżo upieczonej singielki komplikuje stary zakład, zgodnie z którym Zosia, uważana za typową kandydatkę na „starą pannę”, nie może przyjść samotnie na ślub Anny (Anna Czartoryska-Niemczycka) – koleżanki z lat szkolnych. Za namową przyjaciółki – Patrycji (Joanna Kulig), postanawia odszukać facetów, którzy byli kiedyś ważni w jej życiu i sprawdzić, czy gdzieś po drodze nie przegapiła wielkiej miłości i czy któryś z „byłych” nie jest tym jedynym. Czy szczęśliwą „siódemką" okaże się uwielbiany przez studentki wykładowca Ksawery
(Paweł Małaszyński), popularny aktor Tomek (Bartosz Porczyk), wzięty kompozytor Michał (Maciej Stuhr), zbuntowany romantyk Łysy (Marcel Sabat), właściciel modnego klubu Janek (Czesław Mozil) lub poznany na ostrym dyżurze przystojny lekarz (Michał Żebrowski)? Sześciu facetów i dziewczyna, która wciąż nie znalazła prawdziwej miłości... A może miłość to nie wszystko?

d3n495l

„American Hustle” – główny faworyt oscarowy (aż 10 nominacji), produkcja z gwiazdorską obsadą, to fikcyjna historia osadzona w atrakcyjnych latach 70. Film opowiada o błyskotliwym oszuście Irvingu Rosenfeldzie (Christian Bale), który razem ze swoją równie sprytną i uwodzicielską partnerką Sydney Prosser (Amy Adams) zostaje zmuszony do współpracy z agentem FBI Richim DiMaso (Bradley Cooper). DiMaso popycha ich w stronę światka wpływowych polityków i mafijnych bossów, światka, który jest niebezpieczny i pełen pułapek, a jednak bardzo pociągający. Jeremy Renner to filmowy Carmine Polito, pełen zapału, ale zmienny w swoich nastrojach burmistrz New Jersey, uwikłany w układy z oszustami i agentami federalnymi. W tym kalejdoskopie postaci pojawia się w końcu i żona Irvinga, Rosalyn (Jennifer Lawrence), która może okazać się niszczącą siłą będąca w stanie zburzyć cały ten misterny układ. „American Hustle” nie daje się zamknąć w prostych ramach
gatunku, snując wielowątkową opowieść o miłości, sprycie i chęci przetrwania w trudnej rzeczywistości.

„Wilk z Wall Street” – aż 5 nominacji do Oscara, w tym za reżyserię i role główną! Jeden z największych reżyserów naszych czasów, laureat Oscara, Martin Scorsese przedstawia prawdziwą historię jednego z najbardziej kontrowersyjnych bohaterów Wall Street (w roli tytułowej rewelacyjny Leonardo DiCaprio). Jordan Belfort był złotym dzieckiem świata amerykańskich finansów. Szybki i oszałamiający sukces przyniósł mu fortunę, władzę i poczucie bezkarności. Pokusy czaiły się wszędzie, a Belfort lubił im ulegać i robił to w wielkim stylu. Najpiękniejsze kobiety.

Najdroższe jachty. Najbardziej wyszukane narkotyki. Szalona impreza bez cienia poczucia odpowiedzialności. Korupcja, naginanie prawa i malwersacje podatkowe – w tym także Belfort okazał się mistrzem. Zrealizowana z rozmachem i poczuciem humoru, urzekająca blichtrem, a jednak gorzka opowieść o człowieku, który zawsze chciał więcej, a dostał to na co zasłużył.

„Piłkarzyki rozrabiają” 3D – czyli wielka liga małych mistrzów. Nikt nie rodzi się mistrzem, ale każdy (z małą pomocą) może nim zostać! Kiedy niepozorny chłopiec będzie musiał uratować swoje miasteczko przed niesympatycznym mistrzem piłki nożnej Kosmosem, pomocną dłoń podadzą mu… piłkarzyki! Figurki z jego ukochanej gry ożyją i stworzą drużynę, która rozegra decydujący mecz o przyszłość miasteczka. Dzięki małym, ale niezwykle rozgadanym i żywiołowym graczom chłopiec pozna siłę przyjaźni i współpracy, a także w końcu będzie musiał… dorosnąć. Czy zespół, który zbierze, będzie miał szansę wygrać z zawodowcami? Dopóki piłka w grze, wszystko jest możliwe! To nie jest bajka o piłce nożnej i szukaniu w niej miejsca na cud. To przede wszystkim historia o przyjaźni i pokonywaniu trudności, przed jakimi stajemy w życiu. O tym, jak łącząc siły można stanąć do walki i odnieść zwycięstwo.

d3n495l

Od Nowego Roku, aby ułatwić widzom wybór spośród bogatego repertuaru, projekcjom Kina Orange towarzyszy multimedialny plakat elektroniczny, na którym równocześnie prezentowany jest repertuar, plakaty i zwiastuny filmów, wyświetlanych w Państwa mieście. Jesteśmy pierwszym kinem w Polsce, które oferuje swoim widzom tak atrakcyjną formę informacji. Jest to możliwe dzięki rozszerzeniu współpracy z firmą NEC Display Solutions Europe GmbH, która stała się oficjalnym Partnerem Technologicznym Kina Orange.

Kino Orange prowadzi przedsprzedaż online. Za pomocą zaledwie kilku kliknięć na stronie www.KinoOrange.pl można zakupić Ekobilet, który widz otrzymuje równocześnie na swój telefon komórkowy oraz e-mail.

d3n495l
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3n495l