Trwa ładowanie...

Program TV na nadzielę – "007 Quantum of Solace", "Avengers: Czas Ultrona" i "Nieulotne" [25-11-2018]

Dziś w TV kolejna odsłona przygód Jamesa Bonda w filmie "007 Quantum of Solace", a także film przygodowy "Avengers: Czas Ultrona". Sprawdź co jeszcze warto obejrzeć w telewizji w niedzielę 25 listopada.

Program TV na nadzielę – "007 Quantum of Solace", "Avengers: Czas Ultrona" i "Nieulotne" [25-11-2018]Źródło: Materiały prasowe
d3n1etd
d3n1etd

"World War Z" – program TV na niedzielę 25 listopada 2018

Gerry Lane (Brad Pitt)
jest byłym śledczym ONZ. Pewnego dnia, podczas spokojnej jazdy samochodem on i jego rodzina wpadają w olbrzymi korek. Gerry dość szybko dostrzega, że korek nie jest zwyczajną uliczną blokadą – na niebie pojawiają się policyjne śmigłowce, a po ulicach krążą policjanci. Nagle okazuje się, że ludzie wściekle zaczynają atakować siebie nawzajem – a wszystko za sprawą zabójczego wirusa. Gerry zostaje więc zmuszony do powrotu do dawnego życia agenta i rozpoczyna desperackie poszukiwania źródła epidemii.
"World War Z" – 20:00, TVN 7

"World War Z" – zwiastun filmu

"007 Quantum of Solace" – program TV na niedzielę 25 listopada 2018

"007 Quntum of Solace" to 22 część przygód najbardziej znanego agenta na świecie. James Bond (Daniel Craig)
zdradzony przez Vesper – kobietę, którą kochał, walczy z pragnieniem uczynienia ze swojej ostatniej misji osobistej wyprawy.
Okazuje się jednak, że organizacja, która szantażowała Vesper jest dużo bardziej groźna niż myślał… Na ekranie zobaczymy Olgę Kurylenko, Judi Dench i Mathiau Amalrica.
"007 Quantum of Solace" – 20:05, TVP 2

"007 Quantum of Solace" – zwiastun filmu

"Nieulotne" – program TV na niedzielę 25 listopada 2018

Michał (Jakub Gierszał) i Karina (Magdalena Berus) poznają się podczas wakacyjnych prac sezonowych w Hiszpanii. Ich uczucie kwitnie w tle winobrania i przepięknego słońca Niestety, beztroski, wakacyjny romans zostaje przerwany przez dramatyczne wydarzenie, które na zawsze odmienia życie dwójki. Na ekranie zobaczymy również Joannę Kulig i Andrzeja Chyrę.
"Nieulotne" – 22:00, TVP 2

"Nieulotne" – zwiastun filmu

"Już za tobą tęsknię" – program TV na niedzielę 25 listopada 2018

"Już za tobą tęsknię" to przepiękny melodramat o sile kobiecej przyjaźni. Jess (Drew Barrymore) i Milly (Toni Collette) przez całe życie były nierozłączne. Jednak kiedy Milly dowiaduje się o swojej chorobie, wszystko zmienia się bezpowrotnie. Bo jak się okazuje, bez wsparcia przyjaciółki naprawdę ciężko jest przejść przez życie.
"Już za tobą tęsknię" – 22:20, TVP 1

"Już za tobą tęsknię" – zwiastun filmu

"Avengers: Czas Ultrona" – program TV na niedzielę 25 listopada 2018

Tony Stark tworzy robota zwanego Ultronem. Niestety sytuacja niespodziewanie się komplikuje, a Ultron obraca się przeciwko swoim stwórcom i ma zamiar zniszczyć całą planetę. Iron Man, Kapitan Ameryka, Thor, Hulk, Czarna Wdowa i Hawkeye ponownie zostaną wystawieni na próbę pełną niełatwych sojuszy i niespodziewanych zwrotów akcji. Na ekranie zobaczymy Roberta Downeya Jr., Chrisa Evansa, Chrisa Hemswortha, Marka Ruffalo i Scarlett Johansson.
"Avengers: Czas Ultrona" – 22:30, TVN

"Avengers: Czas Ultrona" – zwiastun filmu

ZOBACZ, CO MOŻESZ OBEJRZEĆ W TELEWIZJI WP
Nie masz telewizji? Nic nie szkodzi! Sprawdź, jak możesz obejrzeć filmy w naszej aplikacji WP Pilot

d3n1etd
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3n1etd