Trwa ładowanie...

Program TV na niedzielę: "Chce się żyć", "300", "Ucho prezesa" [29-04-2018]

Dziś w TV niezwykły film "Chce się żyć" z wybitną rolą Dawida Ogrodnika. Oprócz tego historyczne widowisko "300" i "Gniew oceanu". W Telewizji WP zadebiutuje kolejny odcinek "Ucha prezesa". Sprawdź, co jeszcze warto obejrzeć 29 kwietnia.
Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Dawid Ogrodnik w "Chce się żyć"
Dawid Ogrodnik w "Chce się żyć"Źródło: Materiały prasowe
d1we13l

"Chce się żyć"

Świetny obraz nagrodzony na międzynarodowych festiwalach. Oparta na prawdziwych wydarzeniach, wzruszająca historia Mateusza (w tej roli Dawid Ogrodnik), który wbrew poważnej chorobie podejmuje poruszającą walkę o godność i szczęście. "Chce się żyć" to pierwszy polski film, w którym głównym bohaterem jest osoba niepełnosprawna.

"Chce się żyć" - Polsat 18:10

"Ucho prezesa"

"Ucho prezesa" prezentuje nowy odcinek i nie oszczędza polityków. Wszystko miało działać jak w zegarku, tymczasem w partii panuje coraz większy chaos. Gdy prezes zastanawia się, jak opanować sytuację, każdy z polityków zamiast grać drużynowo, coraz odważniej działa na własną rękę. Przypominamy, że nowe odcinki "Ucha prezesa" pojawiają się w Telewizji WP wcześniej niż na Youtube. Nie przegap niedzielnej premiery.

d1we13l

"Ucho prezesa" - WP 20:00

Oglądaj "Ucho prezesa" w Telewizji WP:

"300"

"300" to pełna energii i tragizmu opowieść o bitwie pod Termopilami, podczas której król Spartan, Leonidas, wraz z trzystoma wojownikami stawił czoła ogromnej armii perskiej pod wodzą króla Kserksesa. Spartanie walczyli do ostatniego wojownika, a ich odwaga i męstwo stały się wzorem dla wszystkich Greków, inspirując ich do zjednoczenia się i wspólnego odparcia Persów.

d1we13l

"300" - TVN 7 20:00

"Gniew oceanu"

Oparta na faktach oszałamiająca historia walki człowieka z bezwzględnym żywiołem. "Gniew oceanu" ukazuje losy załogi łodzi zmagającej się z największym, zanotowanym w historii sztormem. W rolach głównych George Clooney, John C. Reilly i Tim Rigby. Film wyreżyserowany przez Wolfganga Petersena ("Das Boot", "Troja") jest jednym z najlepszych widowisk ostatnich lat, nominowanym do Oscara za efekty specjalne i udźwiękowienie.

"Gniew oceanu" - Paramount Channel HD 20:00

Obejrzy zwiastun "Ghost in the Shell":

"Ghost in the Shell"

Zachwycająca wizualnie hollywoodzka adaptacja kultowej mangi i anime. Główną bohaterka tej cyberpunkowej opowieści jest Major (Scarlett Johansson), hybryda człowieka i robota stworzona do zadań specjalnych, stojąca na czele elitarnej jednostki Section 9. Wykorzystując technologię przyszłości i niezwykłe umiejętności musi schwytać niebezpiecznego terrorystę, który zagraża wielu prominentnym personom. A przy okazji odkryć prawdę o swojej przeszłości.

d1we13l

"Ghost in the Shell" - HBO 21:10

"Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz"

Kolejny film na podstawie komiksów Marvela to świetne widowisko nie tylko dla fanów historii obrazkowych. "Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz" zebrał również duże brawa od krytyków filmowych, którzy rozpływali się w pochwałach na temat filmu. "Wybuchowa mieszanka wbijających w fotel scen akcji, znakomicie poprowadzonej intrygi i fascynujących bohaterów" – zachwycał się Scott Foundas z Variety. "Mistrzostwo suspensu!" – pisał Todd McCarthy z Hollywood Reporter. "Dla frajdy, którą dostarcza Zimowy żołnierz, warto wybrać się do kina więcej niż jeden raz" – reasumował Jacek Dziduszko ze Stopklatki. Krótko mówiąc, ten film trzeba zobaczyć.

"Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz" - AXN 20:00


ZOBACZ, CO MOŻESZ OBEJRZEĆ W TELEWIZJI WP

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d1we13l

Podziel się opinią

Share
d1we13l
d1we13l