Trwa ładowanie...
dox8oun

Program TV na niedzielę - "Niezgodna", "Czerwona gorączka", "Igrzyska śmierci: Kosogłos. Część I" [20-01-2019]

Program TV na dziś - 20 stycznia 2019. Dziś w TV obejrzymy film science fiction "Niezgodna", komedię kryminalną "Czerwona gorączka" oraz film przygodowy "Igrzyska śmierci: Kosogłos. Część I". Sprawdź, co ciekawego możesz zobaczyć dziś w telewizji.
Share
"Czerwona gorączka" - program TV na niedzielę 20.01.2019
"Czerwona gorączka" - program TV na niedzielę 20.01.2019Źródło: East News
dox8oun

"Niezgodna" - program TV na dziś 20.01.2019

W świecie przyszłości społeczność metropolii podzielono na pięć grup, zgodnie z wrodzonymi predyspozycjami. Są Prawi, Altruiści, Serdeczni, Erudyci i Nieustraszeni. Jeśli nastolatek nie ma żadnej z owych cech, jest skazany na życie na marginesie. Jeśli ma więcej niż jedną - jest niezgodny, może stanowić zagrożenie dla systemu. Choć Tris Pryor ma złożoną osobowość, dołącza do Nieustraszonych. Jej trenerem zostaje Cztery. Wkrótce Tris odkrywa spisek. Trafia do podziemnego świata ludzi, którzy zdecydowali się rzucić wyzwanie systemowi.
"Niezgodna" - 20:05, TVN

"Niezgodna" - zwiastun filmu

"Czerwona gorączka" - program TV na dziś 20.01.2019

Moskiewski milicjant Iwan Danko walczy z gangiem dilerów narkotyków. W jednym z zaułków miasta funkcjonariusze organizują obławę na Viktora Rostavili i jego gruzińskich kompanów. Ginie brat Viktora, Vagran, ale też przyjaciel i partner Iwana. Poszukiwany gangster ucieka do Chicago. Tam szykuje z miejscowymi gangsterami kolejny transport kokainy. Żądny zemsty Danko udaje się do Ameryki. Do pomocy Iwanowi zostaje przydzielony chicagowski gliniarz Art Ridzik.
"Czerwona gorączka" - 23:00, TVN

dox8oun

"Czerwona gorączka" - zwiastun filmu

"Igrzyska śmierci: Kosogłos. Część I" - program TV na dziś 20.01.2019

Katniss Everdeen przebywa w odizolowanym podziemnym Dystrykcie 13. Wbrew propagandzie ten dystrykt przetrwał zemstę Kapitolu. Dziewczyna powraca do zdrowia i zostaje przedstawiona nowej przywódczyni rebeliantów, Almie Coin. Pani prezydent prosi ją, by stała się Kosogłosem, symbolem buntu, ale ona odmawia. Tymczasem rebelianci, pod wodzą Almy Coin, przygotowują się do walki z dyktatorską władzą. Widząc, jak Peeta ulega manipulacjom Kapitolu, ostatecznie Katniss przyłącza się do walczących.
"Igrzyska śmierci: Kosogłos. Część I" - 20:05, TVP2

dox8oun

"Igrzyska śmierci: Kosogłos. Część I" - zwiastun filmu

"Obrońcy skarbów" - program TV na dziś 20.01.2019

Od 1938 r. Niemcy wykradli ponad pięć milionów dzieł sztuki należących do narodów europejskich. W 1945 r. Hitler wydał dekret, na mocy którego Niemcy mają zostać zniszczone na wypadek przegranej. Amerykanie postanawiają odzyskać skradzione dzieła sztuki. Prezydent Roosevelt powołuje Sekcję Zabytków, Dzieł Sztuki i Archiwów. Ma ona zabezpieczyć wartościowe przedmioty, a następnie zwrócić je właścicielom. Do Europy zostaje wysłana kilkunastoosobowa grupa. Sekcji pomagają członkini francuskiego ruchu oporu i pracowniczka paryskiego muzeum.
Obrońcy skarbów” – 22:15, TVP 1

dox8oun

"Obrońcy skarbów" - zwiastun filmu

ZOBACZ, CO MOŻESZ OBEJRZEĆ W TELEWIZJI WP
Nie masz telewizji? Nic nie szkodzi! Sprawdź, jak możesz obejrzeć filmy w naszej aplikacji WP Pilot

dox8oun

Podziel się opinią

Share
dox8oun
dox8oun