Trwa ładowanie...

Program TV na piątek 7 grudnia 2018 – "Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy", "Wydarzyło się w Teksasie" i "Star Trek"

Dziś w TV siódmy epizod sagi "Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy", melodramat "Wydarzyło się w Teksasie" i "Star Trek". W telewizji WP: "Zabawa w zabójcę". Sprawdź, co jeszcze warto obejrzeć w telewizji w piątek, 7 grudnia 2018.

Program TV na piątek 7 grudnia 2018 – "Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy", "Wydarzyło się w Teksasie" i "Star Trek"Źródło: Wikimedia Commons CC BY, fot: Teddygala
d26kuhb
d26kuhb

„Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy” – program TV na piątek, 7 grudnia 2018

„Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy” to siódmy epizod kultowej sagi "Gwiezdne wojny". Po raz kolejny na ekranie zobaczymy Harrisona Forda jako Hana Solo i Carrie Fisher jako księżniczkę Leię. Akcja filmu rozpoczyna się trzydzieści lat po bitwie o Endor i upadku Sithów. Luke Skywalker (Mark Hamil) przepada bez wieści, a pod jego nieobecność na gruzach Imperium Galaktycznego wyrasta złowroga organizacja "Najwyższy Porządek". Stawia ona sobie za cel zniszczenie ostatniego Jedi. Leia wysyła najlepszego pilota Poe Damerna (Oscar Isaac)
na pustynną planetę Jakku, gdzie dawny sprzymierzeniec wpadł na informacje o miejscu pobytu Luke'a. Wkrótce Poe zostaje schwytany przez Kylo Rena (Adam Driver)
– czciciela Dartha Vadera. Tymczasem robot BB-8 spotyka Rey (Daisy Ridley) – tajemniczą dziewczynę, która posiada niezwykłe umiejętności i wrażliwość na moc.
„Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy” – 20:00, TVN

„Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy” – zwiastun filmu

„Zabawa w zabójcę” – program TV na piątek, 7 grudnia 2018

Kate Kovic (Sarah Carter)
jest psycholog sądową i bada poczytalność Christine Solter (Magda Apanowicz) – kobiety skazanej na śmierć za morderstwo policjanta.
Christine wykazuje wyraźne symptomy rozdwojenia osobowości, ale Kate próbuje zbadać czy skazana przypadkiem nie udaje choroby psychicznej. Z czasem trafia na nowy trop w śledztwie… Kobieta ma zaledwie tydzień, aby odkryć prawdę na temat stanu zdrowia dziewczyny i zagadkowych morderstw z przeszłości.
„Zabawa w zabójcę” – 20:00, Telewizja WP

„Zabawa w zabójcę” – zwiastun filmu

„Fotograf” – program TV na piątek, 7 grudnia 2018

Współczesna Moskwa. Na terenie miasta grasuje nieuchwytny seryjny morderca, któremu funkcjonariusze nadali przydomek "Fotograf". Morderca za każdym razem zostawia przy ciałach swoich ofiar kartoniki z numerami – podobne do tych, które stosuje się przy oznaczaniu dowodów na miejscach zbrodni. Tropy śledczych prowadzą do dawnego garnizonu Armii Radzieckiej w Legnicy i serii dramatycznych wydarzeń, jakie rozegrały się tam w latach 70. W filmie "Fotograf" zobaczymy również polskich aktorów – Sonię Bohosiewicz, Adama Woronowicza, Agatę Buzek i Tomasza Kota.
„Fotograf” – 22:25, TVP 2

„Fotograf” – zwiastun filmu

„Wydarzyło się w Teksasie” – program TV na piątek, 7 grudnia 2018

"Wydarzyło się w Teksasie" to wzruszający film w reżyserii Davida Lowery'ego. Trójka młodych ludzi dokonuje sporego rabunku. W grupie jest również ciężarna Ruth (Rooney Mara), dziewczyna która podczas strzelaniny z policją rani stróża prawa. Winę za Ruth bierze na siebie jej partner – Bob (Casey Affleck). Bob zostaje skazany na długoletnie więzienie, ale po czterech latach udaje mu się uciec. Jedyne o czym marzy, to aby wrócić do ukochanej i poznać swoją córkę…
„Wydarzyło się w Teksasie” – 22:35, TVP 1

„Wydarzyło się w Teksasie” – zwiastun filmu

„Star Trek” – program TV na piątek, 7 grudnia 2018

Ten film w reżyserii J. J. Abramsa to opowieść o początkach historii młodej załogi na pokładzie statku kosmicznego U.S.S. Enterprise. Młodzi rekruci muszą znaleźć sposób na powstrzymanie zagrażającego ludzkości zła, a losy galaktyki znajdują się w rękach Jamesa Kirka (Chris Pine) – wiecznie spragnionego przygód chłopaka z Iowa oraz Spocka (Zachary Quinto) – mężczyzny, którego wychowało społeczeństwo odrzucające wszelkie emocje. Kirk i Spock stworzą niezwykły duet i wspólnie ocalą załogę przed niewyobrażalnym niebezpieczeństwem.
„Star Trek” – 23:05, Polsat

„Star Trek” – zwiastun filmu

ZOBACZ, CO MOŻESZ OBEJRZEĆ W TELEWIZJI WP
Nie masz telewizji? Nic nie szkodzi! Sprawdź, jak możesz obejrzeć filmy w naszej aplikacji WP Pilot.

d26kuhb
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d26kuhb