Trwa ładowanie...
d35hr22

Program TV na piątek: "Galimatias, czyli kogel-mogel II". , "Krudowie", "Księga ocalenia" [1-06-2018]

Dziś w TV ukochana komedia Polaków - "Galimatias, czyli kogel-mogel II". Świetna animacja dla całej rodziny "Krudowie", a w Telewizji WP pojawi się horror "Zero moskiewskie". Sprawdź, co jeszcze warto obejrzeć 1 czerwca.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Grażyna Błęcka-Kolska i Dariusz Siatkowski w filmie "Galimatias, czyli kogel-mogel II"
Grażyna Błęcka-Kolska i Dariusz Siatkowski w filmie "Galimatias, czyli kogel-mogel II" (East News)
d35hr22

"Galimatias, czyli kogel-mogel II"

Obok "Samych swoich" to najbardziej kochana polska komedia. W drugiej części kultowego obrazu "Kogel-mogel" docent Wolański, przygotowując się do wyjazdu na stypendium zagraniczne z żoną, prosi Kaśkę, aby zgodziła się przyjąć do siebie ich synka Piotrusia z babcią. Między młodymi istnieje poważny punkt sporny: on pragnie dziecka, zaś ona chce się poświęcić edukacji. Paweł porywa żonę siłą do sypialni, ale ta, w ostatniej chwili zajrzawszy do kalendarzyka małżeńskiego, odpycha go...

"Galimatias, czyli kogel-mogel II" – Kino Polska 20:00

d35hr22

"Krudowie"

W Dzień Dziecka telewizja oczywiście nie zapomniała o młodszych widzach. Choć w przypadku polecanej przez nas animacji "Krudowie" na filmie można się świetnie bawić niezależnie od wieku. "Krudowie" to opowieść o pierwszej prehistorycznej rodzinie na świecie, która wyrusza w niezwykłą podróż. Wszystko przez to, że jaskinia, w której bezpiecznie mieszkali, zostaje zniszczona. "Narysowane" i udźwiękowione z fantazją i profesjonalizmem, błyskotliwe, zabawne, ale i edukacyjne kino, atrakcyjne zarówno dla dzieciaków jak i rodziców.

"Krudowie" – Polsat 20:00

Obejrzyj fragment filmu "Krudowie":

"Zero moskiewskie"

d35hr22

"Zero moskiewskie" to horror 2006 r. z Valem Kilmerem i Vincentem Gallo w rolach głównych. Członkowie ekipy ratunkowej pod przywództwem Andrieja wyruszają na poszukiwanie antropologa, który zaginął w moskiewskich katakumbach. W ciemnych zaułkach korytarzy ratownicy odkrywają przejście pomiędzy światem rzeczywistym a wymiarem równoległym.

"Zero moskiewskie" – WP 22:00

"Księga ocalenia"

Akcja rozgrywa się w 2044 roku. Postapokaliptyczny krajobraz zniszczonej Ameryki przemierza Eli (Denzel Washington). Mężczyzna jest w posiadaniu tajemniczej księgi, w której znajduje się "klucz" i wiedza niezbędna do ocalenia ludzkości. Podczas podróży bohater trafia do małego miasteczka zarządzanego przez tyrana Carnegie (Gary Oldman). Chcąc przejąć totalną władzę nad ludźmi za wszelką cenę próbuje wejść w posiadanie księgi. Carnegie nie zdaje sobie jednak sprawy, że Eli nie jest typowym wędrowcem, który podda się bez walki.

d35hr22

"Księga ocalenia" – TVN 23:25

Obejrzyj zwiastun "Kryptonim U.N.C.L.E.":

"Kryptonim U.N.C.L.E."

d35hr22

Obraz Guya Ritchiego to z jednej strony dobrze zrealizowane kino szpiegowskie z dużą dawką adrenaliny typowej dla filmu akcji, z drugiej jednak niemal kipiące od lekkiego i niewybrednego (a zarazem typowego dla filmów Ritchiego) humoru. "Kryptonim U.N.C.L.E." opowiada historię misji agentów KGB i CIA, którzy jednocześnie są na tropie organizacji próbującej rozprowadzić po świecie śmiercionośną broń jądrową. W rolach głównych same gwiazdy: Henry Cavill, Alicia Vikander czy Hugh Grant czy Armie Hammer.

"Kryptonim U.N.C.L.E." - TVN Fabuła 22:00


ZOBACZ, CO MOŻESZ OBEJRZEĆ W TELEWIZJI WP

Nie masz telewizji? Nic nie szkodzi! Sprawdź, jak możesz obejrzeć ten film w naszej aplikacji WP Pilot.

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d35hr22

Podziel się opinią

Share
d35hr22
d35hr22