Trwa ładowanie...

Program TV na sobotę – "Nienawistna ósemka", "Pan życia i śmierci" oraz "Kochajmy się od święta" [29-12-2018]

Dziś w TV oscarowy film Quentina Tarantino "Nienawistna ósemka". Ponadto komedia "Kochajmy się od święta" oraz "Pan życia i śmierci" z Nicholasem Cagem w roli głównej. Sprawdź, co jeszcze warto obejrzeć w telewizji w sobotę 29 grudnia.

Program TV na sobotę – "Nienawistna ósemka", "Pan życia i śmierci" oraz "Kochajmy się od święta" [29-12-2018]Źródło: Materiały prasowe
d3xo8b4
d3xo8b4

"Kochajmy się od święta" – program TV na sobotę 29.12.2018

"Kochajmy się od święta" to komedia w reżyserii Jessie'go Nelsona. Jak co roku, cztery pokolenia rodziny Cooperów spotykają się przy świątecznym stole. W tym roku jednak na jaw wyjdą skrzętnie skrywane sekrety. Senior rodu (Alan Arkin) postanowi spędzić święta w towarzystwie młodziutkiej kelnerki z okolicznej knajpy. Jego córka wraz z mężem wciąż udają perfekcyjne małżeństwo, a wnuk nie może zapanować nad uroczą i niesforną czteroletnią córeczką, która klnie jak szewc. Na ekranie zobaczymy Olivię Wilde, Diane Keaton i Amandę Seyfried.
"Kochajmy się od święta" – 20:00, TVN

"Kochajmy się od święta" – zwiastun filmu

"Pan życia i śmierci" – program TV na sobotę 29.12.2018

Jurij Orłow (Nicholas Cage) jest handlarzem bronią, który krok po kroku rozkręcił "zbrojny biznes". Nie interesuje go komu sprzedaje broń – najważniejsze, aby zapłata przyszła na czas. Jego partnerem w biznesie jest młodszy brat Witalij (Jared Leto), a sam Jurij za wszelką cenę ukrywa przed żoną i synkiem to, czym naprawdę się zajmuje. W pewnym momencie będzie musiał wybrać między rodziną a pełnym ryzyka stylem życia.
"Pan życia i śmierci" – 20:00, TV Puls

"Pan życia i śmierci" – zwiastun filmu

"Wkręceni 2" – program TV na sobotę 29.12.2018

"Wkręceni 2" to kontynuacja komedii Piotra Wereśniaka. Przyjaciele Tomka "Szyi" Zarównego (Paweł Domagała)
rozjechali się po całym świecie, a on jako jedyny został w rodzinnym mieście. Pewnego dnia podczas pracy, mężczyzna przypadkowo poznaje Klementynę (Małgorzata Socha)
– agentkę gwiazd. Kobieta proponuje Tomkowi wyjazd na kilka dni do Warszawy. Jeszcze tego samego dnia mężczyzna zamieni się w prawdziwego celebrytę, a jego żona (Barbara Kurdej-Szatan) postanowi zrobić wszystko, aby sprowadzić go do domu.
"Wkręceni 2" – 20:35, TVP 1

"Wkręceni 2" – zwiastun filmu

"Niesłusznie oskarżona" – program TV na sobotę 29.12.2018

Cate McCall (Kate Beckinsale) była kiedyś dobrze zapowiadającą się prawniczką. Niestety z powodu uzależnienia od alkoholu jej kariera została przekreślona. Wracając do pracy po odwyku, Cate przyjmuje sprawę kobiety oskarżonej o morderstwo. Chce za wszelką cenę nie tylko udowodnić niewinność swojej klientki, ale również pokazać wszystkim, że zmieniła się i zasługuje na przywrócenie jej prawa do opieki nad córką. Na ekranie zobaczymy Nicka Nolte i Jamesa Cromwella.
"Niesłusznie oskarżona" – 21:50, TVP 2

"Niesłusznie oskarżona" – zwiastun filmu

"Nienawistna ósemka" – program TV na sobotę 29.12.2018

"Nienawistna ósemka" to nagrodzony Oscarem western w reżyserii Quentina Tarantino. Od wojny secesyjnej minęło już kilka lat. Przez pustkowia Wyoming podróżuje łowca nagród John Ruth (Kurt Russell) oraz zbiegła przestępczyni Daisy Domergue (Jennifer Jason Leigh). Podczas zamieci śnieżnej dwójka trafia do zajazdu, w którym spotykają tajemniczych nieznajomych. Jak się okazuje, bardziej niebezpieczne od gwałtownej nawałnicy jest towarzystwo z zajazdu.
"Nienawistna ósemka" – 22:25, TV Puls

"Nienawistna ósemka" – zwiastun filmu

ZOBACZ, CO MOŻESZ OBEJRZEĆ W TELEWIZJI WP
Nie masz telewizji? Nic nie szkodzi! Sprawdź, jak możesz obejrzeć filmy w naszej aplikacji WP Pilot

d3xo8b4
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3xo8b4