Trwa ładowanie...

Program TV na sobotę: "Pitbull Nowe Porządki", "Nienawistna ósemka", "Grimsby" [10-06-2017]

Dziś w TV wielki przebój kinowy, jeden z najbardziej dochodowych polskich filmów ostatnich lat, czyli "Pitbull Nowe porządki". Oprócz tego Oscarowa "Nienawistna ósemka" Quentina Tarantino i niepoprawna komedia "Grimsby" z udziałem gwiazdy "Borata" i "Bruno". Polecany również ciepłą, pokazującą w krzywym zwierciadle życia podlaskiej wsi, komedię Jacka Bromskiego "U Pana Boga za piecem". Poza tym, w kanale Telewizji WP zadebiutuje thriller akcji "Smak śmierci", a to tylko część atrakcji, jakie warto obejrzeć 10 czerwca.

Program TV na sobotę: "Pitbull Nowe Porządki", "Nienawistna ósemka", "Grimsby" [10-06-2017]Źródło: Materiały prasowe
da1zdz4

"U Pana Boga za piecem"

Najbardziej swojska komedia od czasu "Samych swoich" i najdłużej oklaskiwany film podczas Festiwalu w Gdyni w 1998 roku. Autokar pełen handlarzy zza Buga przekracza wschodnią granicę, by dostać się na przygraniczny bazar. Pasażerowie autobusu stają się po drodze celem napadu. Wśród nich jest młoda kobieta, Marusia, która jako jedyna decyduje się zawiadomić policję. Docierając do komisariatu w Królowym Moście szuka schronienia u lokalnego proboszcza. Ten umieszcza ją w domu młodego organisty, który od razu zakochuje się w pięknej Marusi.

Julia Roberts i Richard Gere w niezapomnianej komedii romantycznej Garry'ego Marshalla, którą władze TVP zaprezentują polskim widzom zamiast Festiwalu w Opolu!. "Pretty Woman" to historia dwojga ludzi z całkowicie odmiennych światów. Ona, prosta i spontaniczna dziewczyna do towarzystwa. On, inteligenty i obyty w świecie luksusu prawnik z Wall Street. Na pozór dzieli ich wszystko, ale przecież przeciwieństwa się przyciągają, a miłość nie zna granic. Czy to jednak wystarczy, by połączyć Edwarda i Vivian?

da1zdz4

"Pitbull. Nowe Porządki"

Jeden z największych przebojów polskiego kina w reżyserii Patryka Vegi. Brutalny, ale momentami zabawny kryminał z udziałem Bogusława Lindy, który wciela się w rolę gangstera złamanego przeszłością. Przestępca rzuca wyzwanie policjantowi o pseudonimie Majami z mokotowskiej komendy, który wkrótce spotyka na swojej drodze bohaterów dawnego "Pitbulla” - Gebelsa, Igora i Barszczyka. Policjanci rozpracowujący "Grupę mokotowską” zaczynają rozumieć, że mają do czynienia z najgroźniejszą organizacją przestępczą w Polsce i muszą ze sobą współpracować.

"Nienawistna ósemka"

Główna oś fabuły sprowadza się do tego, że dwaj łowcy głów, czarnoskóry Major Marquis Warren (Samuel L. Jackson) i John Ruth (Kurt Russell) z przestępczynią Daisy Domergue (Jennifer Jason Leigh) próbują przedostać się przez zaśnieżone pustkowie Wyoming do miasta Red Rock. Podczas podróży z powodu zamieci śnieżnej muszą zboczyć ze szlaku. Znajdują schronienie w zajeździe na górskiej przełęczy, gdzie spotykają kilku typów spod ciemnej gwiazdy. Jak łatwo się domyślić, znając logikę poprzednich filmów Tarantino, nie ma co liczyć na to, że panowie spotkają się przy okrągłym stole i załatwią stare sprawy bez rozlewu krwi.

da1zdz4

"Smak śmierci"

Jest 1993 rok Steven Down (Matthew Tompkins) dalej nie potrafi zapomnieć o wydarzeniach sprzed siedmiu lat….Cierpi na paranoiczne lęki. Twierdzi, że był torturowany podczas akcji w Nikaragui, na którą został wysłany jako żołnierz przez wywiad armii USA. Podczas spotkania biznesowego identyfikuje głos jednego z rozmówców jako swojego oprawcę.

"Grimsby"

Nowy film Louisa Leterriera jest niepoprawny, obrazoburczy i wyjątkowo niesmaczny. A do tego wyjątkowo zabawny jak przystało na produkcje z udziałem Sachy Barona Cohena. "Grimsby" to historia dwóch braci rozdzielonych w dzieciństwie, którzy spotykają się po 28 latach rozłąki i... stają przed wyzwaniem uratowania świata. Sebastian (Mark Strong) jako agent MI6 zostaje przez pomyłkę oskarżony o zdradę i staje się celem terrorystów jak i byłych współpracowników. Ta pomyłka wynika z niezdarności i głupoty Nobby'ego (Sacha Baron Cohen), w którym mieszczą się wszystkie cechy stereotypowej patologii. Nobby jest prostakiem kochającym futbol, piwo i jedenaścioro swoich dzieci.

da1zdz4

"Łzy słońca"

Potrzebujesz sporej dawki wojennych emocji? Nie przegap filmu "Łzy słońca". Akcja rozgrywa się w Nigerii. Po zabójstwie prezydenta i jego rodziny dochodzi do wojny domowej. Pułkownik Walters (Bruce Willis) oraz jego grupa specjalna Navy Seal mają za zadanie uratować amerykańską lekarkę dr Lenę Kendricks (Monica Bellucci). Piękna pani doktor pracuje w jednej z misji w Nigerii. Gdy ekipa dociera do miejsca pobytu lekarki, okazuje się, że Kendricks zgadza się na ewakuację, tylko wtedy gdy wraz z nią zostaną uratowani uchodźcy.

"16 przecznic"

Bruce Willis w kinie akcji najwyższych lotów. Film opowiada historię Jacka Mosleya - doświadczonego, nowojorskiego gliny, który otrzymuje zadanie przetransportowania świadka z aresztu do gmachu sądu. Mosley spodziewa się rutynowej akcji bez żadnych utrudnień, wszak oba budynki dzieli zaledwie 16 przecznic. Policjant nie wie jednak, że na świadka wydano już wyrok. Mężczyzna ma bowiem zeznawać przeciw innym stróżom prawa, którzy nie mogą dopuścić, by ten dotarł w jednym kawałku przed oblicze sądu.

da1zdz4
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
da1zdz4