Trwa ładowanie...
d26gokv

Program TV na sobotę: "Sługi boże", "Dobry dinozaur", "Wilk z Wall Street" [12-05-2018]

Dziś w TV polski hit "Sługi boże", który wzbudził zachwyt publiczności na Festiwalu w Gdyni, oraz oscarowy "Wilk z Wall Street". W Telewizji WP pojawi się thriller "Współwinni". Sprawdź, co jeszcze warto obejrzeć 12 maja.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kadr z filmu "Sługi boże"
Kadr z filmu "Sługi boże" (Materiały prasowe)
d26gokv

"Sługi boże"

Po pokazie filmu na Festiwalu w Gdyni w 2016 r. brawa publiczności nie ustawały przez 5 minut. "Sługi boże" to kino gatunkowe na najwyższym poziomie. Film został gorąco przyjęty przez festiwalową publiczność, gdyż kryminalna historia, której oś stanowią tajemnicze śmierci młodych kobiet, trzyma w napięciu i nieustannie zaskakuje. W rolach głównych Bartłomiej Topa, Julia Kijowska i Krzysztof Stelmaszyk.

"Sługi boże" – Kino Polska 22:30

d26gokv

"Współwinni"

"Współwinni" to amerykański thriller z 2013 r. z Seanem Youngiem i Jenną Boyd w rolach głównych. Grupa nastolatków spotyka się na obficie zakrapianym alkoholem przyjęciu. Nieoczekiwane wydarzenia sprawiają, że młodzi ludzie muszą walczyć o przetrwanie.

"Współwinni" – WP 00:00

Obejrzyj zwiastun filmu "Sługi boże":

"Dobry dinozaur"

Na sobotni seans dla całej rodziny polecamy produkcję Disneya i studia Pixar – "Dobry dinozaur". Film ten przedstawia przygodę małego apatozaura, który dziwnym trafem wpada do rzeki i zostaje porwany przez jej prąd. W trakcie drogi powrotnej do domu spotyka sympatycznego jaskiniowca. Między zwierzęciem a człowiekiem zawiązuje się nić porozumienia. "Dobry dinozaur" to doskonała produkcja przeznaczona nie tylko dla młodszych kinomanów. Reżyserem obrazu jest Peter Sohn. Film urzeka przyjazną warstwą wizualną oraz nieogłupiającą fabułą.

d26gokv

"Dobry dinozaur" – TVN Fabuła 19:00

"Wilk z Wall Street"

Film-torpeda, pokazujący, że Martin Scorsese po "siedemdziesiątce" jest młodszy duchem od większości swoich kolegów. W brawurowej historii Jordana Belforta, słynnego naciągacza z Wall Street, który w sprytny sposób dorobił się milionów, Scorsese upatruje szansy na opowiedzenie mocnej historii nie tylko o swoim bohaterze, ale wręcz o całym pokoleniu żarłocznych kapitalistów. Pomaga mu w tym Leonardo DiCaprio w jednej z najbardziej błyskotliwych ról w karierze, nie tylko ostatecznie definiującej go jako aktora o wiecznie niedocenianym potencjale dramatycznym, ale także sugestywnie podsumowującej jego dotychczasowe emploi.

"Wilk z Wall Street" – Polsat 22:00

Obejrzyj zwiastun "Wilka z Wall Street":

"Miss Agent II: Uzbrojona i urocza"

"Miss Agent II: Uzbrojona i urocza" w reżyserii Johna Pasquina to udana kontynuacja przeboju kinowego z 2000 r. Urocza agentka FBI Gracie Hart (Sam Bullock) przeżywa kryzys - zrywa z nią chłopak, a tajna akcja z jej udziałem okazuje się niewypałem. Gracie nie jest już anonimowa, dzięki sławie zdobytej podczas wyborów miss. Bohaterka staje przed wyborem: może oddać się papierkowej robocie albo, wykorzystując swe atuty i popularność, zostać maskotką FBI i udzielać się medialnie. Hart wybiera drugą opcję, stając się klasyczną Barbie przy pomocy zwariowanego wizażysta Joela i jego świty.

"Miss Agent II: Uzbrojona i urocza" – TVN 20:00


ZOBACZ, CO MOŻESZ OBEJRZEĆ W TELEWIZJI WP

Nie masz telewizji? Nic nie szkodzi! Sprawdź, jak możesz obejrzeć ten film w naszej aplikacji WP Pilot.

d26gokv

Podziel się opinią

Share

d26gokv

d26gokv