Trwa ładowanie...

Program TV na święta Bożego Narodzenia 26 grudnia 2018 – "Królewna Śnieżka", "Titanic" i "Drugi Hotel Marigold"

Dziś w TV przepiękna baśń w gwiazdorskiej obsadzie – "Królewna Śnieżka", kultowy "Titanic" i komedie romantyczne: "27 sukienek" i "Bridget Jones: W pogoni za rozumem". Sprawdź, co jeszcze warto obejrzeć w telewizji w drugi dzień świąt Bożego Narodzenia 26 grudnia 2018.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Program TV na święta Bożego Narodzenia 26 grudnia 2018 – "Królewna Śnieżka", "Titanic" i "Drugi Hotel Marigold"Źródło: Youtube.com, fot: YouTube
d42zxnu
d42zxnu

"Bridget Jones: W pogoni za rozumem" – program TV na drugi dzień świąt Bożego Narodzenia 26 grudnia 2018

"Bridget Jones: W pogoni za rozumem" to druga część przygód najbardziej pechowej trzydziestolatki na świecie. Bridget (Renee Zellweger)
przez sześć cudownych tygodni pozostaje dziewczyną niepokojąco perfekcyjnego prawnika Marka Darcy'ego (Colin Firth)
. Jednak z czasem dziewczyna zaczyna mieć wiele wątpliwości, czy Darcy aby na pewno jest mężczyzną jej życia. Na dodatek na horyzoncie pojawia się rywalka Bridget – błyskotliwa asystentka Marka (Jacinda Barret) i niebezpiecznie przystojny Daniel (Hugh Grant)
, który znów będzie próbował uwieść pannę Jones.
"Bridget Jones: W pogoni za rozumem" – 20:00, TVN 7

"Bridget Jones: W pogoni za rozumem" zwiastun filmu

"Królewna Śnieżka" – program TV na drugi dzień świąt Bożego Narodzenia 26 grudnia 2018

"Królewna Śnieżka" to znana baśń w gwiazdorskiej obsadzie. Zła Królowa (Julia Roberts)
postanawia przejąć kontrolę nad królestwem. Wyrzuca zatem z pałacu jedyną dziedziczką tronu – Królewnę Śnieżkę (Lily Collins). Uratowana przez siedmiu krasnoludków Śnieżka,postanawia odzyskać tron. Przy wsparciu swoich poddanych decyduje się stanąć twarzą w twarz z wiedźmą oraz zawalczyć o miłośćmiłość Księcia (Armie Hammer)
.
"Królewna Śnieżka" – 20:00, TVN

"Królewna Śnieżka" zwiastun filmu

"Titanic" – program TV na II Dzień Świąt Bożego Narodzenia 26 grudnia 2018

Tej kultowej historii miłosnej chyba nie trzeba nikomu opowiadać. W słoneczny, kwietniowy dzień w 1912 roku, na angielskim wybrzeżu arystokratyczna rodzina wraz z 17-letnią Rose (Kate Winslet) wchodzi na pokład Titanica udając się w podróż do Stanów Zjednoczonych. Pół godziny później grający w pokera w barze 23-letni Jack Dawson (Leonardo DiCaprio) wygrywa szczęśliwym trafem bilet III klasy na rejs statkiem. W ostatniej chwili przed wypłynięciem statku wbiega na jego pokład. Jak się okazuje, to wszystko da początek wielkiej, tragicznej historii miłosnej…
"Titanic" – 20:05, Polsat

"Titanic" zwiastun filmu

"27 sukienek" – program TV na drugi dzień świąt Bożego Narodzenia 26 grudnia 2018

Jane (Katherine Heigl) była już druhną 27 razy. Pewnego dnia, złośliwy dziennikarz Kevin (James Marsden) postanawia napisać artykuł o jej "weselnym" życiu bezlitośnie ośmieszając dziewczynę. Na dodatek do Jane właśnie przyjeżdża jej siostra – Tess (Malin Akerman), która od razu rozkochuje w sobie szefa Jane – George'a (Edward Burns), jedynego mężczyznę do którego Jane również żywi uczucia… Wszystkie wydarzenia sprawiają, że Jane wreszcie postanawia zadbać o siebie.
"27 sukienek" – 20:55, TVP 2

"27 sukienek" zwiastun filmu

"Drugi Hotel Marigold" – program TV na drugi dzień świąt Bożego Narodzenia 26 grudnia 2018

Ten film to kontynuacja przeboju kinowego z 2011 roku. Sonny (Dev Patel) i Muriel (Maggie Smith) postanawiają otworzyć drugi hotel, chociaż chłopak z trudem godzi te plany z przygotowaniami do zbliżającego się własnego wesela. Na dodatek nowy mieszkaniec hotelu – ceniony pisarz – traci głowę dla jego matki. "Drugi Hotel Marigold" znowu będzie potrzebował pomocy rezydentów hotelu… Na ekranie ponownie zobaczymy Judi Dench, Billa Nighty i Penelope Wilton.
"Drugi Hotel Marigold" – 22:10, Polsat

"Drugi Hotel Marigold" zwiastun filmu

Nie masz telewizji? Nic nie szkodzi! Sprawdź, jak możesz obejrzeć filmy w naszej aplikacji WP Pilot

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d42zxnu
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d42zxnu