Trwa ładowanie...

Program TV na sylwestra 31 grudnia 2018 – "Trick", "Daję nam rok" i "Rybka zwana Wandą"

Dziś w TV "Trick" z Piotrek Adamczykiem w roli głównej, musical "Walking on Sunshine" oraz oscarowy klasyk "Rybka zwana Wandą". Do obejrzenia również komedie romantyczne – "Daję nam rok" i "Miłość na zamówienie". Sprawdź, co jeszcze warto obejrzeć w telewizji w sylwestra, 31 grudnia.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Program TV na sylwestra 31 grudnia 2018 – "Trick", "Daję nam rok" i "Rybka zwana Wandą"Źródło: Materiały prasowe
duie4gl
duie4gl

"Trick" – program TV na sylwestra 31 grudnia 2018

Marek Kowalewski (Piotr Adamczyk)
jest utalentowanym fałszerzem studolarówek. Właśnie odsiaduje wysoki wyrok. Pewnego dnia dostaje propozycję od rządu. W zamian za skrócenie kary ma wydrukować sześć milionów dolarów, które mają posłużyć jako okup za polityka porwanego w Iraku. Zarówno on jak i jego współtowarzysz z celi "Profesor" (Marian Dziędziel)
, postanawiają zagrać va banque i przy okazji wyrównać rachunki z przeszłości.
"Trick" – 20:00, TV Puls

"Trick" – zwiastun filmu

"Walking on Sunshine" – program TV na sylwestra 31 grudnia 2018

Taylor właśnie przylatuje do Włoch na zaproszenie swojej siostry Maddie. Dziewczyna chce u jej boku spędzić cudowne wakacje. Na miejscu czeka ją niespodzianka – okazuje się, że Maddie ma zamiar wziąć ślub z przystojnym Rafem. Jednak gdy Taylor poznaje jej wybranka, z miejsca się w nim zakochuje. Zdaje sobie również sprawę, że ona także nie jest mu obojętna. "Walking on Sunshine" to musical z Hannah Arterton i Leoną Lewis w rolach głównych.
"Walking on Sunshine" – 20:25, TVP 1

"Walking on Sunshine" – zwiastun filmu

"Dziennik Bridget Jones" – program TV na sylwestra 31 grudnia 2018

Ten film to ekranizacja bestsellerowej powieści Helen Fielding. 32-letnia Bridget Jones (Renee Zellweger)
zaczyna prowadzić intymny dziennik, który pomaga jej odmienić swoje życie. Na co dzień mieszka w Londynie i rekompensuje sobie brak jakichkolwiek zainteresowań dużą ilością alkoholu i obsesyjnym myśleniem o swojej nadwadze. Wraz z nadejściem nowego roku Bridget postanawia wiązać się tylko z porządnymi facetami. Jak wiadomo – nie jest to aż takie łatwe na jakie wygląda. Na ekranie zobaczymy Hugh Granta i Colina Firtha.
"Dziennik Bridget Jones" – 22:00, TVN 7

"Dziennik Bridget Jones" – zwiastun filmu

"Rybka zwana Wandą" – program TV na sylwestra 31 grudnia 2018

"Rybka zwana Wandą" to nagrodzony Oscarem film z 1988 roku. Amerykanka Wanda (Jamie Lee Curtis) wraz z kochankiem – Otto (Kevin Kline)
przyjeżdża do Londynu. Oboje organizują skok na brylanty miliardowej wartości. Po akcji postanawiają sprytnie pozbyć się angielskich wspólników aby zabrać klejnoty dla siebie… Niestety, nie wszystko idzie po ich myśli.
"Rybka zwana Wandą" – 22:10, TVP 1

duie4gl

"Miłość na zamówienie" – program TV na sylwestra 31 grudnia 2018

"Miłość na zamówienie" to komedia romantyczna z Matthew McConaughey'em i Sarah Jessicą Parker w rolach głównych. Tripp (McConaughey) jest przystojnym i inteligentnym 35-letnim mężczyzną. Ma również sporo powodów, aby nie wyprowadzać się z rodzicielskiego domu – mieszka za darmo w miłym pokoju, a mama (Kathy Bates) gotuje mu i robi pranie. Wszystko zmienia się kiedy Tripp poznaje Paulę (Sarah Jessica Parker), która wydaje się być kobietą jego marzeń. Jak się okazuje Paula została wynajęta przez zdesperowanych rodziców, aby zachęcić go do wyfrunięcia z rodzinnego gniazdka.
"Miłość na zamówienie" – 1:00, TVN

"Miłość na zamówienie" – zwiastun filmu

"Daję nam rok" – program TV na sylwestra 31 grudnia 2018

"Daję nam rok" to komedia romantyczna w brytyjskim stylu. Nat (Rose Byrne) jest atrakcyjna i przedsiębiorcza. Josh (Rife Spall) to niezbyt znany pisarz ze specyficznym poczuciem humoru. Zaraz po ślubie rodzina i przyjaciele obojga twierdzą, że jeśli młodzi przetrwają pierwszy rok w małżeństwie, w przyszłości poradzą sobie już z wszelkimi kryzysami. Jak się okazuje już pierwsze, gorsze chwile zbiegają się pojawieniem się w życiu Nat przystojnego Amerykanina (Simon Baker) i powrotem byłej dziewczyny Josha (Anna Faris).
"Daję nam rok" – 2:00, TVN 7

"Daję nam rok" – zwiastun filmu

ZOBACZ, CO MOŻESZ OBEJRZEĆ W TELEWIZJI WP
Nie masz telewizji? Nic nie szkodzi! Sprawdź, jak możesz obejrzeć filmy w naszej aplikacji WP Pilot

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

duie4gl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
duie4gl