Trwa ładowanie...
d21adv7

Projekt dziecko, czyli ojciec potrzebny od zaraz

Najnowsze informacje
2.0
(28 głosów)
Oceń:
d21adv7

Są trzy rzeczy, które musi zrobić prawdziwy mężczyzna.
Zasadzić drzewo, zbudować dom i… spłodzić potomka.
A co jeśli mężczyzna nie może mieć dzieci?

Rozwiązań jest kilka…

Ania (Dominika Ostałowska) i Piotr (Zbigniew Zamachowski) wpadają na szalony pomysł, dzięki któremu będą mogli cieszyć się wymarzonym dzieckiem. Rozpoczynają poszukiwania idealnego… zastępcy. Tylko gdzie go znaleźć?

Może wśród najbliższych znajomych, bo w końcu od czego są przyjaciele.

W castingu na idealnego ojca udział wezmą: Robert (Tomasz Karolak) – gej w zwariowanym związku ze swoim parterem - Kubusiem (Michał Koterski), Marek (Marcin Sztabiński) – wiecznie zdołowany z powodu kolejnych porażek miłosnych oraz Marian (Cezary Kosiński) – żołnierz, który lada moment ma wyjechać na misję do Afganistanu i koniecznie chce coś po sobie zostawić…

Kto faktycznie zostanie ojcem? Odpowiedź nie jest taka prosta, bo nikt nie spodziewa się, że bardzo przedsiębiorcza teściowa ma własny sposób na upragnionego wnuka!

„Projekt dziecko, czyli ojciec potrzebny od zaraz” to przebojowa komedia omyłek, w której rozbawią nas znakomici aktorzy: Dominika Ostałowska, Zbigniew Zamachowski, Cezary Kosiński, Paweł Królikowski. A wyjątkowy duet Tomasz Karolak i Michał Koterski przejdzie do historii polskiej komedii!

Projekt dziecko, czyli ojciec potrzebny od zaraz
Tytuł oryginalny

Projekt dziecko, czyli ojciec potrzebny od zaraz

Gatunek

komedia

Kraj produkcji

Polska

Rok produkcji

2010

Data światowej premiery

06.08.2010

Obsada

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d21adv7
d21adv7
d21adv7