Trwa ładowanie...

Przygotuj się na Dzień z Obcym. 26 kwietnia odbędzie się kinowy pokaz filmu "Obcy - 8. pasażer Nostromo"

 
W oczekiwaniu na premierę filmu Ridleya Scotta “Obcy: Przymierze”, który wejdzie na ekrany polskich kin 12.05.2017, zapraszamy na specjalne, jednodniowe pokazy reżyserskiej wersji filmu ”Obcy - 8. pasażer Nostromo", który zapoczątkował legendarną serię. Pokazy odbędą się w wybranych kinach 26.04.2017. Data ta nie została wybrana przypadkowo, nawiązuje bowiem do planety LV-426 z klasycznego cyklu o Obcym.

Przygotuj się na Dzień z Obcym. 26 kwietnia odbędzie się kinowy pokaz filmu "Obcy - 8. pasażer Nostromo"Źródło: Materiały prasowe
d3kxgfn
d3kxgfn

Przed filmem pokazany zostanie materiał specjalny:
- powitanie Ridleya Scotta
Czas trwania: 25 sek.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Dodatkowo po filmie pokazane zostaną materiały specjalne, zapowiadające premierę filmu "Obcy: Przymierze”:
- scena w ambulatorium na statku Przymierze
Czas trwania: 13 min. 42 sek.
- pozdrowienia Davida i Shaw
Czas trwania: 19 sek.
- scena z udziałem Davida i Shaw
Czas trwania: 2 min. 44 sek.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

*O FILMIE ”OBCY: PRZYMIERZE” (”Alien: Covenant) *

d3kxgfn

W kinach od: 12 maja 2017

Legendarny reżyser Ridley Scott, twórca "Łowcy androidów”, "Prometeusza” i "Marsjanina”, powraca do świata, który stworzył w filmie ”Obcy – 8 pasażer >Nostromo<”, zaliczanym do klasyki kina science fiction. Statek osadniczy "Przymierze” dociera na nieznaną planetę, która wydaje się być prawdziwym rajem dla człowieka. Członkowie ekspedycji szybko jednak odkrywają, że trafili do mrocznego, pełnego tajemnic i zagadek świata, którego jedynym mieszkańcem jest android David (nominowany do Oscara Michael Fassbender – "X-Men: Przeszłość, która nadejdzie”, "Assassin’s Creed”), ocalały z katastrofy "Prometeusza”. Gdy przekonują się, że świat ten kryje w sobie niewyobrażalne zagrożenie, zmuszeni są podjąć przerażającą próbę ucieczki, od której zależeć będzie los nie tylko ich samych, lecz także całej Ziemi.

W pozostałych rolach: Katherine Waterston (”Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć”), Billy Crudup (”Spotlight”), Danny McBride (”W chmurach”), Demián Bichir (”Nienawistna ósemka”) i Carmen Ejogo (”Selma”).

d3kxgfn
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3kxgfn