ycipk-2jdky1

"Psy 3. W imię zasad". Oficjalny zwiastun filmu z Lindą, Dorocińskim i Fryczem

W Internecie pojawił się pierwszy oficjalny zwiastun filmu Władysława Pasikowskiego "Psy 3. W imię zasad". Robi wrażenie, choć nie odsłania szczegółów fabuły.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Już w sieci możemy obejrzeć zwiastun "Psów 3"
Już w sieci możemy obejrzeć zwiastun "Psów 3" (Materiały prasowe)
ycipk-2jdky1

"Psy 3. W imię zasad" to wyczekiwany film Władysława Pasikowskiego, na którego premierę czeka wielu fanów postaci Franza Maurera odgrywanego przez Bogusława Lindę. Zarówno pierwsza część "Psów" z 1992 r., jak i druga "Psy II. Ostatnia krew" (1994) przyciągnęły do kin mnóstwo osób.

W tej chwili obie części osiągnęły miano kultowych produkcji. Wszystko za sprawą świetnej gry aktorskiej, wciągającej fabuły i niesamowitej muzyki Michała Lorenca. Czy tak będzie również w przypadku trzeciej części "Psów"?

ycipk-2jdky1

Zwiastun wiele obiecuje, jednak nie zdradza dokładnie fabuły, która również jest enigmatycznie opisywana przez producenta. Wiemy jedynie, że akcja filmu "Psy 3. W imię zasad" rozgrywa się współcześnie, po tym, jak Franz Maurer wychodzi z więzienia. Jak poradzi sobie w nowej rzeczywistości?

Na ekranie poza Lindą pojawia się Cezary Pazura, a także nowe twarze w serii – Marcin Dorociński i Sebastian Fabijański. Zwiastun "Psów 3. W imię zasad" warto obejrzeć, ponieważ niesamowitym smaczkiem jest klimatyczna muzyka Lorenca pojawiająca się na końcu trailera.

Premiera filmu "Psy 3. W imię zasad" odbędzie się 17 stycznia 2020 r. Wybieracie się do kina?

ycipk-2jdky1
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2jdky1

ycipk-2jdky1
ycipk-2jdky1