WP

Quentin Tarantino nakręci film o przygodach Django i Zorro. Będzie na podstawie jego komiksu

Wszystko wskazuje na to, że Quentin Tarantino zekranizuje własny komiks o przygodach Django i Zorro. Według portalu Collider rozpoczął prace nad scenariuszem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Quentin Tarantino nakręci film o przygodach Django i Zorro. Będzie na podstawie jego komiksu
Quentin Tarantino nakręci film o przygodach Django i Zorro. Będzie na podstawie jego komiksu (Materiały prasowe)
WP

Quentin Tarantino nagra film o przygodach Django i Zorro

Pierwsze doniesienia o ekranizacji komiksu Tarantino pojawiły się w 2014 roku. Hakerzy włamali się na skrzynkę pocztową ówczesnej szefowej studia Sony Amy Pascal. W jednym z upublicznionych wtedy maili widniała prośba o spotkanie z Tarantino właśnie w sprawie "Django/Zorro". Odpisał, że “film może być naprawdę zabawny".

Teraz do tematu można podchodzić jeszcze poważniej. Jak donosi portal Collider, Tarantino rozpoczął prace nad scenariuszem do "Django/Zorro". W tym celu zaprosił do współpracy Jerroda Carmichaela, który ma na swoim koncie m.in. film “Transformers: Ostatni Rycerz”.

WP

Tarantino wymyślił komiks, który ma być naturalną kontynuacją filmowego "Django". Jego akcja rozgrywa się kilka lat po wydarzeniach przedstawionych w filmie. Czarnoskóry łowca głów spotyka słynnego Zorro, który staje się jego mentorem. Z czasem obaj zaczynają walczyć wspólnie z ze złem.

Polub WP Film
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP