Trwa ładowanie...
ratchet i clank

"Ratchet i Clank": Zobacz klip zapowiadający

Share
"Ratchet i Clank": Zobacz klip zapowiadający
Źródło: getty
dv34oa1

Milczenie owiec wyszło z mody – przekonują twórcy animacji *"Ratchet i Clank". A na dowód przedstawiają zabawny klip, zapowiadający ekranizację jednej z najpopularniejszych gier wideo wszech czasów. Demonstruje on działanie… Owconatora. Broń "morfująca", która najgroźniejsze monstrum zamieni w potulną owieczkę, to tylko część rozbrajającego arsenału, jakim posługują się bohaterowie filmu. "Ratchet i Clank", kultowi herosi z PlayStation, na podbój kosmosu i kin wyruszą 22 kwietnia*

„Ratchet i Clank” – filmowa wersja jednej z najpopularniejszych gier wideo wszech czasów to produkcja, o jakiej przez lata marzyli sympatycy gier – dopracowana jakościowo, wsparta wysokim budżetem i gwiazdorską obsadą dubbingową. W przeniesieniu konsolowego hitu z PlayStation na duże ekrany wzięli udział ojcowie cyklu z Insomniac Games, a o jakość animacji i dobrą zabawę widzów zadbali hollywoodzcy spece od produkcji familijnych, mający na koncie takie przeboje jak „Artur ratuje Gwiazdkę” i oscarowe „Gdzie jest Nemo?”. Głosów bohaterom użyczyli, między innymi, Sylvester Stallone, Bella Thorne, Rosario Dawson, John Goodman i Paul Giamatti. Obsadę polskiej wersji językowej poznamy już wkrótce.

Po zdewastowaniu kolejnej planety, Prezes Drek wraz z armią posłusznych mu Blargów wyrusza na podbój nowych światów. Nieoczekiwanie na jego drodze staje para najbardziej zdumiewających bohaterów, jakich kiedykolwiek widział kosmos. To przedstawiciel legendarnej rasy Lombaxów – Ratchet oraz Clank – mały robot o wielkim sercu i potężnym intelekcie. Aby ocalić wszechświat, Ratchet i Clank dołączą do Strażników Galaktyki, grupy śmiałków dowodzonych przez samozwańczego superbohatera – Kapitana Qwarka. Razem zrobią wszystko, by powstrzymać wrednego Prezesa przed podbojem malowniczej Galaktyki Solana. A przy okazji odkryją, czym są przyjaźń, honor i prawdziwa odwaga.

"Ratchet i Clank" od 22 kwietnia 2016

dv34oa1

Podziel się opinią

Share
dv34oa1
dv34oa1