Trwa ładowanie...
Megafon.pl
power rangers
oprac. Michał Nowak
17-03-2017 11:47

Ricardo Medina, aktor "Power Rangers" skazany na 6 lat więzienia

Już 24 marca na wielkim ekranie zagości wysokobudżetowy, kinowy film "Power Rangers". Tymczasem za sprawą sądowego wyroku w nagłówkach prasowych znów przypominany jest jego siermiężny, acz niezwykle popularny w latach 90. pierwowzór. Znany z niego aktor Ricardo Medina został właśnie skazany na 6 lat więzienia za zabicie swojego współlokatora. Groził mu jednak wyrok znacznie dłuższy.

Share
Ricardo Medina, aktor "Power Rangers" skazany na 6 lat więzieniaŹródło: Materiały prasowe
d4n4qo9

W styczniu 2015 roku Medina za pomocą miecza samurajskiego zabił swojego współlokatora - Josha Suttera. Mężczyźni pokłócili się o dziewczynę Mediny. Aktor twierdził, że działał w samoobronie. Prokuratora dopiero po roku oskarżyła go o morderstwo. Groził mu wyrok 26 lat więzienia.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

W czasie rozprawy prokuratura przedstawiła w sądzie nagranie rozmowy z policją, na którym było słychać, jak Medina mówi do Suttera: "Cholera, Josh. Dlaczego to zrobiłeś. Dlaczego mnie zmusiłeś, żebym to zrobił".

d4n4qo9

Ostatecznie aktor, który wystąpił jako Cole Evans w 40 odcinkach serialu "Power Rangers Wild Force" oraz w 24 "Power Rangers Samurai" został skazany za zabójstwo.

Kinowi "Power Rangers" zapowiadają się "na bogato". Zobacz polski zwiastun. Premiera 24 marca:

d4n4qo9
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4n4qo9