Trwa ładowanie...
d4m9ouu

Richard Madden z trudem ukrywał klejnoty przed Kopciuszkiem

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Richard Madden z trudem ukrywał klejnoty przed Kopciuszkiem
(mat. dystrybutora)
d4m9ouu

Richard Madden opowiedział o niedogodnościach związanych z pracą na planie "Kopciuszka". Aktor wiele przeszedł, by ukryć swą... męskość.

Madden wcielił się w Disneyowskiej opowieści w Księcia i było to trudniejsze zadanie niż się spodziewał. Nie chodziło jednak o wyzwanie aktorskie, lecz raczej natury fizjonomicznej. Jego bohater miał bowiem obcisłe spodnie, co sprawiało, że klejnoty gwiazdora były mocno wyeksponowane. Musiał więc je ukrywać.

- Książe nie może mieć genitaliów - skomentował Madden. - Musieliśmy to dokładnie sprawdzić. Dwa dni testów ekranowych, podczas których wypróbowaliśmy wiele rodzajów suspensoriów, by mieć pewność, że nie będzie zbyt wiele widać przez spodnie. Aktorki narzekają na obcisłe gorsety, ale to nic w porównaniu z tym, przez co muszą przechodzić faceci.

d4m9ouu

Przypomnijmy, że "Kopciuszek" stanowi aktorską wersję popularnej baśni o dziewczynce, która trafia pod opiekę złej macochy. Jej los odmienia pomocna wróżka. W tytułowej roli występuje znana Lily James. Złą macochę gra Cate Blanchett, siostry Kopciuszka - Sophie McShera i Holliday Granger, a wróżkę chrzestną Helena Bonham Carter. Za kamerą stanął Kenneth Branagh, a scenariusz napisał Chris Weitz.

Madden ostatnio pracował na planie filmów "Group B" i "Bastille Day".

d4m9ouu

Podziel się opinią

Share

d4m9ouu

d4m9ouu