Trwa ładowanie...
d3hv8o8

Rolli

Najnowsze informacje
Oceń jako pierwszy:
d3hv8o8

„Rolli” to cudowna baśń o awanturniczym plemieniu Rolley ze Starym Wodzem na czele, o elfach, trollach, dzikich gęstwinach leśnych, o tym co dobre i złe, a przede wszystkim o przyjaźni i sztuce pokojowego współżycia. Awanturnicze, okropne plemię Rolley, dopływa do nowego lądu. Okazuje się, że mapę, która od lat prowadziła wędrowne trolle, zjadł koń. Rolleyowie docierają do położonej w głębokim buszu wioski elfów. Elfy przestraszyły się nadchodzących i pouciekały, więc plemię zajmuje wioskę. Stary Wódz czuje, że jego czas już minął, zrzeka się władzy i odchodzi. Plemię ma wybrać nowego przywódcę.
Millie, odważna młoda dziewczyna z grona elfów, przybywa do wioski i spotyka trolla Rolli’ego. Zaprzyjaźniają się. Gdy dowiadują się o tym inni członkowie plemienia Rolley, wypędzają ich w góry. Na szczycie wzgórza para przyjaciół poznaje tajemniczego leśnego maga, którego waga odmierza Dobro i Zło, jakie dzieje się w lesie. W chwili, w której ilość Zła przewyższa ilość Dobra, zgaśnie słońce. Niebawem berło wodza trafia w ręce Rolli’ego. Czy potrafi sobie z tym poradzić?

Następuje szereg zabawnych i ekscytujących prób sił pomiędzy Dobrem z Złem, przyjaźnią a wrogością, aż w końcu leśne ludy, trolle i elfy, nauczą się żyć w zgodzie obok siebie?

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3hv8o8
d3hv8o8
d3hv8o8