Trwa ładowanie...
d23faad

Rosamund Pike u boku Christiana Bale'a

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Rosamund Pike u boku Christiana Bale'a
d23faad

Rosamund Pike prowadzi rozmowy w sprawie głównej roli kobiecej u boku Christiana Bale'a w filmie "The Deep Blue Good-by".

Przypomnimy, że obraz będzie ekranizacją pierwszej z serii książek pióra Johna MacDonalda. Bohaterem 21 tomów jest Travis McGee, beztroski kawaler mieszkający na łodzi na Florydzie i trudniący się odzyskiwaniem utraconej przez jego klientów własności i pieniędzy. Większość powieści MacDonalda powstało w latach 60. i 70. W "The Deep Blue Good-by" Travis wyrusza na poszukiwanie skarbu, który ukryty został przez pewnego żołnierza tuż po zakończeniu II wojny światowej.

O ekranizacji mówi się w Hollywood już od jakiegoś czasu. Pierwotnie w głównego bohatera miał wcielić się Leonardo DiCaprio. Ostatecznie rola powędrowała do Christiana Bale'a. DiCaprio zdecydował się natomiast zostać producentem filmu.

Reżyserią pokieruje James Mangold ("Wolverine", "Spacer po linie"). Pierwszą wersję scenariusza napisał Dennis Lehane. Teraz nad tekstem pracuje Scott Frank.

Pike można było ostatnio podziwiać w uhonorowanej nominacją do Oscara kreacji w thrillerze "Zaginiona dziewczyna" oraz w komediach "Jak dogonić szczęście" i "Nauka spadania".

d23faad

Podziel się opinią

Share
d23faad
d23faad