Trwa ładowanie...
ycipk-1aq717

Rosanna Arquette w szokującym wyznaniu. "Żałuję, że urodziłam się biała"

Aktorka Rosanna Arquette zaskoczyła opinię publiczną swoim ostatnim wyznaniem. Gwiazda stwierdziła, że wstydzi się swojego koloru skóry.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Rosanna Arquette przeprasza za to, że jest biała.
Rosanna Arquette przeprasza za to, że jest biała. (East News)
ycipk-1aq717

Rosanna Arquette to aktorka, która zasłynęła z ról w filmach "Pulp Fiction" czy "Jak ugryźć 10 milionów". Międzynarodową karierę rozpoczęła w 1988 r. spektakularnym występem w "Wielkim Błękicie" Luca Bessona.

ZOBACZ TEŻ: Hit sieci: Feministyczne oscarowe wystąpienie Patricii Arquette

ycipk-1aq717

Aktorstwo to u Arquettów rodzinny biznes. Rosanna ma 4 młodszego rodzeństwa i każdy z nich pracuje w przemyśle filmowym. David to były mąż Courteney Cox, a Patricia otrzymała w 2015 r. Oskara za rolę w filmie "Boyhood".

Mimo, że kariera zawodowa Rosanny Arquette zaczęła się spektakularnie, to gwiazda szybko spadła do drugiej ligi Hollywood. Od kilku lat nie zobaczymy jej już na dużym ekranie. W czasie swojej przerwy Arquette zaczęła się sporo udzielać w mediach społecznościowych, szczególnie na Twitterze.

Ostatnio gwiazda zszokowała internautów swoim szczerym wyznaniem:

"Chciałabym przeprosić za to, że urodziłam się biała. Ten przywilej mnie obrzydza. Jest mi wstyd" – napisała Rosanna Arquette.

ycipk-1aq717

Nie wiadomo co skłoniło aktorkę do takich przemyśleń. Hollywoodzka gwiazda często wypowiada się również na tematy polityczne. Jest jedną z celebrytek, które publicznie krytykują prezydenturę Donalda Trumpa. Arquette na Twitterze nazwała rząd Stanów Zjednoczonych "chorą dyktaturą", twierdząc, że politycy znormalizowali homofobię i gwałty na tle rasowym.

Natomiast zaostrzone przez Trumpa prawo imigracyjne aktorka komentowała słowami: "Dzieci są chore i umierają w okrutnych obozach koncentracyjnych na terenie Stanów Zjednoczonych. Tak wygląda dziedzictwo administracji Trumpa".

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku

Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1aq717

ycipk-1aq717
ycipk-1aq717