Trwa ładowanie...

Ruszyły prace nad długo wyczekiwaną drugą częścią "Avatara". ZOBACZ pierwsze zdjęcia

Zaledwie kilka dni temu rozpoczęto prace nad sequelami "Avatara", a już mamy pierwsze zdjęcia.
Share
avatar
avatarŹródło: Materiały prasowe
dvfc7pj

Produkcja ruszyła w poniedziałek, 25 września, w Manhattan Beach, kalifornijskim mieście w hrabstwie Los Angeles. Na planie pojawili się członkowie rodziny Sully, których grają Jamie Flatters, Britain Dalton i Trinity Bliss oraz nowi bohaterowie, członkowie klanu Metkayina, których portretują Bailey Bass, Filip Geljo i Duane Evans Jr. Ponadto Jack Champion gra Javiera "Spider" Socorro, ludzkiego nastolatka urodzonego w parku Hell's Gate, który jednak woli spędzać czas na Pandorze.

   Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Pierwsza produkcja trafi do kin 18 grudnia 2020 roku. Następne filmy z cyklu będzie można oglądać kolejno 17 grudnia 2021 roku, 20 grudnia 2024 roku i 19 grudnia 2025 roku. Jeśli wierzyć medialnym doniesieniom, budżet wszystkich obrazów przekroczy miliard dolarów.

   Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Nowe odsłony "Avatara" mają być sagą rodzinną z wojennym wątkiem. Do swych ról wracają Sam Worthington, Zoe Saldana, Stephen Lang i Sigourney Weaver, Matt Gerald a także Joel David Moore i CCH Pounder. Ponadto w obsadzie znalazł się Cliff Curtis i Oona Chaplin. Za kamerą wszystkich części, realizowanych jednocześnie, staje James Cameron.

   Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Przypomnijmy, że przedstawiony widzom w 2009 roku "Avatar" okazał się prawdziwym kinowym rekordzistą i zarobił 2,8 miliarda dolarów. Opowiadał o odległej planecie - Pandorze - na której ludzie natykają się na rasę wyjątkowo związaną z naturą. Cameron nie tylko wyreżyserował dzieło, ale również napisał jego scenariusz.

dvfc7pj

#dziejesiewkulturze: James Cameron rzuca nowe światło na sequele "Avatara"

dvfc7pj

Podziel się opinią

Share
dvfc7pj
dvfc7pj