Trwa ładowanie...
d1ltq8c

Saoirse Ronan i Moe Dunford w zaangażowanym klipie Hoziera

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Saoirse Ronan i Moe Dunford w zaangażowanym klipie Hoziera
d1ltq8c

Zgodnie z zapowiedzią do sieci trafił teledysk Hoziera do singla "Cherry Wine".

W poruszającym wideo, w roli kobiety zmagającej się z przemocą fizyczną w związku, wystąpiła dwukrotnie nominowana do Oscara Saoirse Ronan. Obok niej, w klipie wyreżyserowanym przez zdobywczynię nagrody Emmy, Dearbhlę Walsh, zobaczymy znanego z "Gry o Tron" i "Vikingów" aktora Moe Dunforda.

d1ltq8c

Utwór wspiera organizacje charytatywne walczące z przemocą domową na całym świecie. W Polsce jest to Niebieskalinia.org.

- Przemoc domowa jest nadal wielkim problemem w naszym społeczeństwie, dotykającym i wpływającym na całe rodziny, społeczności lokalne i obejmującym całe pokolenia - komentuje Hozier. - Piosenką "Cherry Wine" starałem się dotknąć trudnej materii, jaką jest przemoc domowa i życie w związku pełnym nadużyć. Jestem zaszczycony współpracą Saoirse Ronan, Dearbhli Walsh i Moe Dunforda w szerzeniu świadomości problemu i dla mnie jest to niezwykle ważne, że dochód z cyfrowej sprzedaży utworu zostanie przekazany organizacjom charytatywnym, znajdującym się w kraju, w którym dokonano zakupu.

- Ten utwór był od zawsze jednym z moich ulubionych na jego albumie - dodaje aktorka. - Mam nadzieję, że dzięki teledyskowi i piosence uda nam się rzucić światło na problem i złożoność kwestii przemocy domowej oraz dzięki temu pomóc tym, którzy cierpią z jej powodu.

d1ltq8c

Podziel się opinią

Share
d1ltq8c
d1ltq8c