WP

Ściągaliście z torrentów polską komedię "7 rzeczy których nie wiecie o facetach"? Możecie mieć problem.

Internauci donoszą, że na ich domowe adresy przychodzi przedsądowe wezwanie do zapłaty 2500 zł. Powód? Nielegalne udostępnienie filmu "7 rzeczy których nie wiecie o facetach".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"7 rzeczy, których nie wiecie o facetach" - czy warto tyle ryzykować?
"7 rzeczy, których nie wiecie o facetach" - czy warto tyle ryzykować? (Materiały prasowe)
WP

O sprawie informuje Jakub Kralka z serwisu Niebezpiecznik.pl. Nadawcą listów, które dostali użytkownicy serwisu, jest kancelaria adwokacka Marcina Borysa w Białymstoku. Ta sama, która kilka miesięcy temu wysyłała wezwania do zapłaty za ściąganie "Wkręconych 2" - innej polskiej komedii. Zgodnie z polskim prawem pobieranie filmów z sieci jest legalne. Jednak udostępnianie ich, czyli umożliwianie innym ściągnięcia, już nie. A torrenty działają w taki właśnie sposób - pobierając pliki, jednocześnie udostępniają je innym użytkownikom. Dlatego korzystając z takich programów, łamiemy prawo.

ZOBACZ TEŻ: Alicja Bachleda-Curuś o filmie "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach"

WP

"7 rzeczy, których nie wiecie o facetach" to komedia romantyczna w reżyserii Kingi Lewińskiej z 2016 r. W głównych rolach wystąpili m.in. Alicja Bachleda-Curuś i Mikołaj Roznerski.

Scenariusz duetu Piotr Wereśniak i Kacper Szymański opowiada 7 splatających się historii, które ukazują poglądy mężczyzn na związki.

"7 rzeczy, których nie wiecie o facetach" zdobyło umiarkowanie pozytywne recenzje. Jednak nie jest tajemnicą, że komedie romantyczne cieszą się u nas sporym zainteresowaniem i swoje zarabiają. Czego przykładem jest np. wynik trzeciego "Kogla-mogla".

WP

Nie dziwi więc, że "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach" jest nielegalnie udostępniane w sieci. Jednak film Kingi Lewińskiej można obejrzeć na VOD za 10 zł, a cena DVD w serwisach aukcyjnych zaczyna się już od 5 zł. Czy warto więc ryzykować?

WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP