Trwa ładowanie...
dp7w7za
Aktualności

Serial Evy Longorii z trzecim sezonem

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Serial Evy Longorii z trzecim sezonem
dp7w7za

Dwa miesiące po zakończeniu emisji drugiej serii "Pokojówek z Beverly Hills" ("Devious Maids") zapadła decyzja o realizacji nowych odcinków.

Trzeci sezon dzieła, którego producentką jest Eva Longoria, będzie liczył 13 odcinków. Pracami kierować będą Ric Swartzlander i Brian Tanen, którzy przejęli większość obowiązków od pomysłodawcy cyklu - Marca Cherry'ego. Sam twórca nie chciał już prowadzić serialu samodzielnie.

- Zamierzam trochę odpocząć od codziennej pracy - mówił kilka miesięcy temu. - Starzeję się. Właśnie obchodziłem swoje 52. urodziny. Dookoła jest też wiele młodych talentów, których chcę pomóc. Interesuję się też teatrem, dostaję telefony z innymi ciekawymi propozycjami. Chcę pozostać częścią "Pokojówek?", ale już nie w tak dużym zakresie.

dp7w7za

Przypomnijmy, że "Pokojówki z Beverly Hills" to amerykańska wersja meksykańskiej telenoweli "Ellas son... la alegría del hogar". Serial opowiada o pokojówkach latynoskiego pochodzenia. Panie pracują w bogatych domach Beverly Hills. Całość utrzymana jest w tonie komediowym.

W głównych rolach występują Ana Ortiz, Dania Ramírez, Roselyn Sánchez, Edy Ganem, Judy Reyes, Rebecca Wisocky i Susan Lucci.

dp7w7za

Podziel się opinią

Share

dp7w7za

dp7w7za