Trwa ładowanie...
shailene woodley

Shailene Woodley dziewczyną Snowdena

Share
Shailene Woodley dziewczyną Snowdena
dvo2qe1

W sieci pojawiło się nowe zdjęcie z filmu "Snowden" z Josephem Gordonem-Levittem w roli głównej.

Dzieło opowiada o Edwardzie Snowdenie, byłym pracowniku NSA i CIA, który trafił na pierwsze strony gazet po tym, gdy ujawnił światu informacje na temat amerykańskich i brytyjskich rządowych programów inwigilowania obywateli. Thriller ma skupiać się na przekazywaniu tajnych dokumentów felietoniście "Guardiana" - Glennowi Greenwaldowi.

Nowa fotka z planu przedstawia postać graną przez Gordona-Levitta oraz Shailene Woodley, która wciela się w jego dziewczynę, Lindsay Mills. Zdjęcie można znaleźć pod tym adresem.

dvo2qe1

W filmie Scott Eastwood portretuje agenta NSA, którego życie zmienia się na zawsze z powodu działań Snowdena. Melissa Leo gra Laurę Poitras, Zachary Quinto Glenna Greenwalda, a Tom Wilkinson Ewena MacAskilla. Ludzie ci współpracowali ze Snowdenem, gdy zaczął ujawniać tajne informacje. Timothy Olyphant występuje jako agent CIA, który przyjaźnił się ze Snowdenem, zanim ten wyjechał ze Stanów Zjednoczonych, w innego przyjaciela wciela się Lakeith Lee Stanfield. Nicolas Cage pojawia się natomiast jako były agent CIA.

Za reżyserię odpowiada Oliver Stone.

Obraz inspirowany jest książkami "The Snowden Files: The Inside Story Of The World's Most Wanted Man" Luke'a Hardinga oraz "Time Of The Octopus" rosyjskiego adwokata Edwarda Snowdena, Anatolija Kuczereny.

"Snowden" trafi do kin 25 grudnia.

dvo2qe1

Podziel się opinią

Share
dvo2qe1
dvo2qe1