Trwa ładowanie...
słaba płeć?
14-12-2015 11:49

''Słaba płeć?'' i mocne nagrody [KONKURS]

''Słaba płeć?'' i mocne nagrody [KONKURS]Źródło: Monilith
d16hibx
d16hibx

Ruszamy z konkursem filmu „Słaba płeć?”. Bohaterką tej nowej polskiej komedii jest Zosia Suczyńska, kobieta atrakcyjna i elegancka. Określenia te pasuję również do nagród, jakie nasza zabawa ma Wam do zaoferowania. Premiera filmu już 1 stycznia 2016 roku. Konkurs potrwa do 27 grudnia. Aby wziąć w nim udział trzeba zapoznać się z zadanym poniżej pytaniem i przesłać na nie odpowiedź na adres naszej redakcji. *Pamiętajcie, aby zapoznać się z regulaminem. Do wygrania tablety filmy Acer (model: Iconia One 8 B1-810) oraz vouchery na zakupy w sklepach Venezia.*

KONKURS ZAKOŃCZONY ZWYCIĘZCÓW POINFORMUJEMY DO 31 grudnia 2015 ROKU

Bohaterką „Słabej płci?” jest Zośka - kobieta wykształcona i wiedząca, czego chce. Rodzinne miasteczko zamieniła na warszawską korporację i pnie się po drabinie sukcesu, choć do raju ma jeszcze daleko. Zamiast luksusowego apartamentu – kawalerka na kredyt, zamiast prestiżowej pracy – użeranie się z szefem burakiem, zamiast szczęśliwego życia – udawanie kogoś, kim nie jest. Pewnego dnia Zośka zalicza twarde lądowanie. Oszukana przez szefa traci pracę i reputację. Ten otrzeźwiający kubeł zimnej wody budzi ją z plastikowego korpo-snu, zmusza do działania i staje się prowodyrem wielu bardzo zabawnych sytuacji.

Reżyserem produkcji jest Krzysztof Lang, który miłośnikom polskiego kina znany jest m.in. jako twórca „Strefy ciszy” z 2000 roku. Za zdjęcia odpowiedzialny jest Michael Coulter („Włoska robota”, „To właśnie miłość”, „Notting Hill”)
zaś wśród scenarzystów odnajdujemy jedną ze słynnych „Lejdis”, czyli Hannę Węsierską. Oczywiście nie zabrakło i czołowych polskich gwiazd. W komedii występuję m.in. Olga Bołądź, Marieta Żukowska, Piotr Głowacki, Marek Bukowski, Piotr Adamczyk oraz Marian Dziędziel i Katarzyna Figura.

ZADANIE KONKURSOWE:

Aby zdobyć jedną z poniższych nagród należy przesłać *na adres film@serwis.wp.pl maila o tytule „Konkurs: Słaba płeć?” kilkuzdaniową odpowiedź na pytanie:*

d16hibx

- Jaką twardzielkę z wielkiego ekranu lubisz najbardziej? Odpowiedź uzasadnij.

Konkurs będzie trwał od 14 do 27 grudnia 2015 roku (do końca dnia). Odpowiedzi przysłane po tym terminie nie będą brane pod uwagę. Zwycięzców powiadomimy drogą mailową do 31 grudnia 2015 roku.

NAGRODY:

**Nagradzamy 8 najlepszych odpowiedzi. Autorzy trzech najwyżej ocenionych otrzymają tablet Acer Iconia One 8 B1-810. Pozostałe pięć dostanie vouchery o łącznej wartości 200 zł do wykorzystania w sklepach sieci Venezia.

Pamiętajcie by przed wzięciem udziału w konkursie zapoznać się z jego REGULAMINEM. Film w kinach już od 1 stycznia.

d16hibx
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d16hibx