Trwa ładowanie...
d4j2k5i

"Słaba płeć?": Zobacz fragment filmu [WIDEO]

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Słaba płeć?": Zobacz fragment filmu [WIDEO]
(East news)
d4j2k5i

Kobieta sukcesu i niepoprawna romantyczka. Silna i krucha jednocześnie. Taka jest Zośka Suczyńska, bohaterka komedii *"Słaba płeć?" – w tej roli Olga Bołądź. Zobaczcie, w jaki sposób Zośka odreagowuje zawodową porażkę. Fragment filmu tylko u nas.*

Zośka jest atrakcyjna, wykształcona i wie, czego chce. Rodzinne miasteczko zamieniła na warszawską korporację i pnie się po drabinie sukcesu, choć do raju jeszcze droga daleka. Zamiast luksusowego apartamentu – kawalerka na kredyt, zamiast prestiżowej pracy – użeranie się z szefem burakiem, zamiast szczęśliwego życia – udawanie kogoś, kim nie jest. Pewnego dnia Zośka zalicza twarde lądowanie. Oszukana przez szefa traci pracę i reputację. Ten otrzeźwiający kubeł zimnej wody budzi ją z plastikowego korpo-snu i zmusza do działania.

Ale to już nowa Zośka – silna kobieta, która chce wziąć z życia to, co jej się należy: miłość, przyjaźń, szacunek i satysfakcjonującą pracę. A przy okazji ukarać byłego szefa kanciarza i złowić dorodny okaz prawdziwego faceta. Słaba płeć? Serio?

Na ekranie, obok Olgi Bołądź m.in.: Marcin Korcz, Marieta Żukowska, Piotr Głowacki, Piotr Adamczyk, Marek Bukowski, Katarzyna Figura, Magda Kumorek, Marian Dziędziel, Zofia Zborowska, Anna Dereszowska, Janusz Chabior. Autorem zdjęć do filmu jest wybitny operator Michael Coulter, współtwórca takich filmów jak „Cztery Wesela i pogrzeb”, „To właśnie miłość” czy „Notting Hill”.

d4j2k5i

Film w kinach już od 1 stycznia.

d4j2k5i

Podziel się opinią

Share

d4j2k5i

d4j2k5i