Trwa ładowanie...
Megafon.pl
deadpool 2

Słynny rockman na planie "Deadpoola 2". Czy zagra w kontynuacji hitu z 2016? [FOTO]

Slash, gitarzysta Guns N' Roses, pojawił się niespodziewanie na planie filmu "Deadpool 2".

Share
Słynny rockman na planie "Deadpoola 2". Czy zagra w kontynuacji hitu z 2016? [FOTO]
Źródło: Instagram.com, Fot: Instagram
dwuqmyq

Wspólne zdjęcie z muzykiem Guns N' Roses zamieścił na Instagramie Josh Brolin, który w nadchodzącym obrazie portretuje Cable'a.

Na razie nie wiadomo, czy Slash złożył towarzyską wizytę na planie, czy może pojawi się gościnnie w nowej odsłonie przygód Deadpoola. Gitarzysta dotąd związany był z przemysłem filmowym jako producent horrorów.

Deadpool (Ryan Reynolds)
to alter ego Wade'a Wilsona, byłego najemnika, który w obliczu śmiertelnej choroby poddał się eksperymentowi z użyciem broni X i odrodził się jako niezniszczalny, na wpół szalony antybohater. W obsadzie nadchodzącego filmu zleźli się także Zazie Beetz ("Atlanta") jako Domino, Leslie Uggams jako Niewidoma Al, Josh Brolin jako Cable i Shioli Kutsuna. Czarny charakter ma zagrać Jack Kesy ("Baywatch. Słoneczny patrol").

dwuqmyq

Data premiery sequela przeboju z 2016 r. została ustalona na 1 czerwca 2018 r. David Leitch, który zdobył rozgłos, gdy razem z Chadem Stahleskim nakręcił sensacyjny hit "John Wick" z Keanu Reevesem w roli głównej, zajmuje się reżyserią nowego filmu.

Slash ostatnio zajęty był trasą z Guns N'Roses. Od kilku lat z powadzeniem prowadzi solową karierę. We wrześniu 2014 roku ukazał się najnowszy krążek gitarzysty - "World On Fire". W solowych poczynaniach wspiera go zespół The Conspirators.

Zobacz szczegółowy opis filmu Deedpool 2

Zobacz zajawkę drugiego "Dadpoola":

dwuqmyq

Podziel się opinią

Share
dwuqmyq
dwuqmyq